Korona Kielce – Radomiak Radom: Typy, kursy, zakłady 19.04 | Ekstraklasa

Adrian Krawczyk

19 kwietnia 2024

Korona Kielce

Korona Kielce broni się przed spadkiem z Ekstraklasy. Na ten moment zajmują 16. lokatę, a więc miejsce w strefie spadkowej, jednak ich strata do Puszczy to zaledwie 2 punkty. Z pewnością stać ich na odrobienie tej straty choćby w dzisiejszym meczu. Radomiak jednak jest ekipa solidną, więc zadanie nie będzie łatwe. Kto okaże się zwycięski w tym meczu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Korona Kielce – Radomiak Radom.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Korona Kielce – Radomiak Radom?
  2. Zapowiedź meczu Korona Kielce – Radomiak Radom
  3. Jakie są kursy na mecz Korona Kielce – Radomiak Radom?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Korona Kielce – Radomiak Radom?

Korona Kielce – Radomiak Radom typy bukmacherskie

1.63

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Korona Kielce musi punktować. Mają 2 punkty straty do Puszczy oraz 4 punkty straty do Warty i 6 punktów przewagi nad ŁKS-em. Wydaje się jednak, że jeżeli będą zdobywać około 1.5 punktu średnio co mecz to ich szanse na utrzymanie będą spore. Pierwszy krok do tego muszą zrobić w dzisiejszym spotkaniu z Radomiakiem. Zespół z Radomia jednak jest w tym sezonie solidną marką i plasuje się w środku ligowej tabeli. Oczywiście Korona będzie mieć małą przewagę w postaci własnego boiska. Spodziewam się, że Korona będzie chciała wywalczyć 3 punkty przez co zagra ostrożnie, dlatego typuję poniżej 2.5 gola.

 

Korona Kielce - Radomiak Radom kursy bukmacherskie

  • Wygrana Korona Kielce – 2.34
  • Remis – 3.15
  • Wygrana Radomiak Radom – 3.10
  • Powyżej 2.5 goli – 2.18
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.89

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Korona Kielce - Radomiak Radom wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Korony Kielce (kurs 2.34). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Radomiak Radom, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.10. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Korona Kielce - Radomiak Radom to może liczyć na kurs 3.15. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.18, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.63.

Korona Kielce - Radomiak Radom GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Koroną Kielce, a Radomiakiem Radom w ramach 29. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 19 kwietnia o 18:00 na Suzuki Arena w Kielcach. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Korona Kielce - Radomiak Radom przeprowadzi telewizja Canal+Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy