Pobierz aplikację betfan na telefon
Korona Kielce – Raków: Typy, kursy, zapowiedź 07.05. Ekstraklasa

Tytuł może powędrować w ręce piłkarzy Rakowa już dziś w Kielcach. Nadeszła te wiekopomna chwila do ekipy Marka Papszuna czy też Korona nie da się pokonać na własnym stadionie? To będzie bardzo ciekawe spotkanie, w którym zagrają przede wszystkim zespoły w dobrej formie, choć wiemy, że Raków na pewno jeszcze myśli o przegranym finale Pucharu Polski. Marek Papszun w 3 meczach z Koroną w Kielcach wygrał tylko raz. Korona jeśli wygra to raczej na pewno utrzyma się w lidze. Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Korona Kielce – Raków Częstochowa.

Korona Kielce – Raków – zapowiedź meczu

Raków musi uważać na Koronę Kielce zwłaszcza gdy mecz jest w Kielcach. Tu na stadionie Korony wiosną tylko ona rozdaje karty – w 7 meczach odniosła 6 zwycięstw i jeden remis. Raków z Papuszen na czele nie wygrywa tu za każdym razem więc świętowanie tytułu
może jeszcze poczekać.

Oba zespoły wiosną nie przegrywają za często. Raków tylko z Legią, natomiast Korona trzy razy. Wciąż gospodarze nie mogą być pewni swego czyli utrzymania. Mają tylko 35 punktów, ale wszystko zależy od nich.

W Kielcach lepszy bilans ma Korona. To ona wygrała z Rakowem dwa razy, a goście tylko raz i to była to najświeższa wizyta. Korona wygraną w niedziele praktycznie pożegna z Ekstraklasą Śląsk Wrocław.

 

Korona Kielce - Raków - Typy

Jestem przekonany, że żaden piłkarz Korony nie chce, by to właśnie na ich stadionie goście mogli otwierać szampana za tytuł kraju. Postawię w tym meczu na to, że obie strzelą, bo to bardzo prawdopodobne z uwagi na formę Korony w meczach domowych, natomiast klasę Rakowa każdy zna. 

2.17

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Korona Kielce - Raków - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz Ekstraklasy Korona kontra Raków odbędzie się 7. maja na Suzuki Arenie w Kielcach. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!