Pobierz aplikację betfan na telefon
Kędzierzyn-Koźle – Ziraat Bankasi: typy, kursy, zapowiedź 19.12 | Liga Mistrzów
Trzy kolejki, w tegorocznej edycji siatkarskiej Ligi Mistrzów, już za nami. Pora na ostatnie starcia w tym roku, w których oczywiście wystąpią nasze kluby. Kędzierzyn-Koźle, zmierzy się dziś z Ziraat Bankasi. Będzie to ich drugie spotkanie w fazie grupowej, a w pierwszym nasz zespół musiał uznać wyższość rywali po porażce 2:3. Jak teraz ZAKSA wypadnie na swojej hali wraz ze wsparciem kibiców? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Kędzierzyn-Koźle – Ziraat Bankasi. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Kędzierzyn-Koźle – Ziraat Bankasi?
  2. Zapowiedź meczu Kędzierzyn-Koźle – Ziraat Bankasi.
  3. Jakie są kursy na mecz Kędzierzyn-Koźle – Ziraat Bankasi?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Kędzierzyn-Koźle – Ziraat Bankasi?

Kędzierzyn-Koźle – Ziraat Bankasi: zapowiedź 

Wciąż niewiele dobrego można powiedzieć o formie ZAKSy, która ma problemy nie tylko na krajowym podwórku, ale także nie przekonuje swoją dyspozycją w Lidze Mistrzów. Za nimi trzy pojedynki, które dają im póki co drugie miejsce. Bilans setowy to aktualnie 8:6, a jedyną porażkę odnieśli właśnie z dzisiejszym rywalem. Ziraat Bankasi zapowiada się więc na triumfatora Grupy A, choć to dzisiejszy mecz będzie miał na to największy wpływ.

2.37

ZAKSA WYGRA

betfan

Choć Kędzierzyn-Koźle przegrało na tureckiej ziemi, tak jednak wynik 2:3, dał im bardzo ważny punkt. Wciąż tracą jednak do Ziraat dwa punkty i dziś potrzebują pewnego zwycięstwa 3:0 lub 3:1. Typuję w tym pojedynku, że ZAKSA wygra.

Kędzierzyn-Koźle - Ziraat Bankasi: kursy bukmacherskie

Wygrana Kędzierzyn-Koźle - 2.37

Wygrana Ziraat Bankasi - 1.54

Powyżej 3.5 seta - 1.29

Bukmacherzy są jednomyślni w ocenie tego zestawienia i typują w nim wyżej szanse gości, czyli Ziraat Bankasi. Kursy na ich wygraną wynosi obecnie 1.54. Bez szans więc nie pozostaje ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, w przypadku której przelicznik to 2.37.

Kędzierzyn-Koźle - Ziraat Bankasi: transmisja 

Mecz Kędzierzyn-Koźle a Ziraat Bankasi, w ramach rundy grupowej Ligi Mistrzów edycji 2023/2024, zostanie rozegrany 19 grudnia o godzinie 17:57 w Kędzierzynie-Koźle. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!