Kazachstan – Irlandia Północna: Typy, kursy, zapowiedź | 10.09 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

09 września 2023

Kazachstan
Zmagania o miejsce na EURO 2024 trwają, a przed nami kolejny dzień pełen ciekawych i emocjonujących spotkań. Kazachstan, w jednym z nich, zmierzy się na sowim boisku przeciwko Irlandii Północnej. Z tej pary znacznie większe szanse na awans do głównej imprezy ma zespół gospodarzy. Mają obecnie dziewięć punktów, a triumf dziś da im szanse awansu nawet na drugą lokatę. Czy okażą się lepsi od rywali? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Kazachstan – Irlandia Północna.

Kazachstan – Irlandia Północna: Typy bukmacherskie

Kilka dni temu Kazachstan rozegrał swój piąty mecz w ramach kwalifikacji i gościł na swoim terenie Finlandię. Choć nie byli stawiani w roli faworyta od początku meczu radzili sobie bardzo dobrze. Ostatecznie nie byli w stanie znaleźć drogi do bramki i to Finowie zgarnęli komplet punktów awansując na fotel lidera. Dziś zmierzą się z Irlandią Północną, która to już jest praktycznie poza szansami na awans na Euro 2024. Mimo wszystko w ostatniej przegranej ze Słowenią pokazali się z bardzo dobrej strony.
W poprzednim meczu Kazachstan nie był w stanie trafić do bramki rywali, choć grał na swoim boisku, gdzie mają zawsze sporą przewagę na starcie. Moim zdaniem dziś poprawią błędy z poprzedniego meczu i trafią co najmniej raz.

1.51

KAZACHSTAN STRZELI

betfan

Kazachstan - Irlandia Północna: Kursy bukmacherskie

Minimalnie wyżej bukmacherzy stawiają tutaj szanse gości, czyli Irlandii Północnej, na którą obecny kurs wynosi 2.49. Bukmacherzy nieco niżej widzą szanse Kazachstanu, przez co mnożnik na ich triumf to 3.10. W przypadku remisu przelicznik to 3.05.

Kazachstan - Irlandia Północna: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Kazachstanem a Irlandią Północną, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 10 września o 15:00 na Astana Arena w Astanie. Mecz będzie emitowany przez stacje Polsat Sport Premium 12 z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy