Kazachstan – Finlandia: Typy, kursy, zapowiedź 07.09 | el. ME

Adrian Krawczyk

06 września 2023

Kazachstan - Francja, typy
W czwartek Kazachstan w ramach 5 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy 2024 zmierzy się z reprezentacją Finlandii. Po 4 kolejkach są to ekipy liderujące w tabeli, albowiem Finlandia zajmuje pierwsze miejsce, natomiast Kazachstan drugie. Będzie to bardzo ważne spotkanie, albowiem drużyna która zdobędzie 3 punkty znacznie przybliży się do awansu na Mistrzostwa. Kto okaże się lepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Kazachstan – Finlandia. 

Kazachstan – Finlandia typy bukmacherskie

Kazachstan jak do tej pory przegrał tylko ze Słowenią i to co ciekawe na własnym boisku. Potem ograli Danię (na własnym boisku), San Marino oraz Irlandię Północną. Niewątpliwie w meczu z Danią pokazali, że gra na sztucznej murawie to ich atut i rywale nie mają tam łatwego zadania, aby wywieźć punkty. Zresztą w meczu ze Słowenią prowadzili 1:0, ale zbyt defensywna gra nie pozwoliła im osiągnąć korzystnego rezultatu. Finlandia natomiast ulegała Danii, a następnie ograła Irlandię Północną, Słowenię oraz San Marino. Z pewnością atut boiska reprezentacji z Kazachstanu doda trochę walorów, jednak drużyna Finlandii również jest mocno rozpędzona. Spodziewam się jednak, że będą mieli trochę kłopotów dlatego typuję brak porażki Kazachstanu czyli 1/X po kursie 1.72 w Betfan.

1.72

KAZACHSTAN 1/X

betfan

Kazachstan - Finlandia kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Kazachstan - Finlandia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie reprezentacja Finlandii (kurs 2.10). Nieco mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Kazachstan, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.60. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Kazachstan - Finlandia to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.30, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.60.

Kazachstan - Finlandia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz reprezentacji pomiędzy Kazachstanem, a Finlandią w ramach 5 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 7 września o 16:00 na Astana Arena w Astanie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Polsat Sport Premium 1.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy