Pobierz aplikację betfan na telefon
GKS Katowice – Miedź Legnica: Typy, kursy, zakłady 27.02

GKS Katowice w meczu zaległej 18. kolejki Fortuna 1 Ligi zmierzy się z Miedzią Legnica. Obie ekipy mają jeszcze szanse na awans do baraży w walce o Ekstraklasę. Nieco bliżej jest tego Miedź Legnica, jednak ich forma w ostatnim czasie nieco spadła, przez co mogą mieć kłopoty w meczu z GKS-em Katowice. Kto więc okaże się wygranym z meczu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na GKS Katowice – Miedź Legnica.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz GKS Katowice – Miedź Legnica?
  2. Zapowiedź meczu GKS Katowice – Miedź Legnica
  3. Jakie są kursy na mecz GKS Katowice – Miedź Legnica?
  4. Gdzie obejrzeć mecz GKS Katowice – Miedź Legnica?

GKS Katowice – Miedź Legnica typy bukmacherskie

1.65

BTTS – OBIE STRZELĄ

betfan

GKS Katowice i Miedź Legnica są blisko siebie w tabeli Fortuna 1 Ligi. Obie ekipy mają jeszcze szanse na awans do barażów Ekstraklasy, jednak aby się tak stało musieliby zacząć regularnie punktować. Strata nie jest duża, albowiem jest do odrobienia w dwóch spotkaniach. Wydaje się jednak, że to Miedź Legnica ma większe szanse, która prezentowała się bardzo dobrze w pierwszej części sezonu. Tutaj jednak nieco przewagi będzie mieć GKS Katowice, który zagra na własnym obiekcie. Wydaje się jednak, że ciężko będzie wskazać, kto wygra to spotkanie, dlatego też typuję, że obie drużyny strzelą gola po kursie 1.65.

 

GKS Katowice - Miedź Legnica kursy bukmacherskie

  • Wygrana GKS Katowice – 2.75
  • Remis – 3.50
  • Wygrana Miedź Legnica – 2.50
  • Powyżej 2.5 goli – 1.72
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.65

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie GKS Katowice - Miedź Legnica wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Miedzi Legnica (kurs 2.50). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - GKS Katowice, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.75. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu GKS Katowice - Miedź Legnica to może liczyć na kurs 3.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.72, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.00.

GKS Katowice - Miedź Legnica GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz pomiędzy GKS-em Katowice, a Miedzią Legnica w ramach zaległej 18. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 27 lutego o 18:00 na Stadionie GKS Katowice. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu GKS Katowice - Miedź Legnica przeprowadzi telewizja Polsat Sport Extra.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!