Karlsruher – FC Schalke: Typy, kursy, zapowiedź 22.10 | 2. Bundesliga

Jan Paździerski

22 października 2023

schalke
Przed nami kolejne starcia w ramach niemieckiej drugiej najwyższej ligi rozgrywkowej. Nadszedł czas na 10 kolejkę 2. Bundesligi. Liga nie zwalnia tempa, a co kolejkę jesteśmy świadkami wielu niespodzianek. W najbliższą sobotę, ekipa Karlsruhera podejmie na własnym boisku FC Schalke. Obie ekipy są w dobrej formie, więc zapowiada się bardzo emocjonujące starcie. Czy goście podtrzymają serię 5 meczy bez porażki? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Karlsruher – FC Schalke.

Karlsruher – FC Schalke: Typy bukmacherskie

Karlsruher powita zdegradowaną z Bundesligi ekipę FC Schalke na BBBank Wildpark w 2. Bundeslidze w niedzielę (22 października), gdy rozgrywki ligowe zostaną wznowione po międzynarodowej przerwie. 1-meczowa passa bez porażki gości we wszystkich rozgrywkach trwa do dnia dzisiejszego, i może zostać ona przerwana przez ekipę gospodarzy. W poprzednim spotkaniu, ekipa gospodarzy wygrała 3:0 z Strasbourgiem, a tydzień wcześniej zremisowali 1:1 z silną ekipą Magdeburga.
Schalke tymczasem wygrało ostatnio z Heracles 4:1, przegrywając tydzień wcześniej z Herthą w lidze 2:1. Są aktualnie w bardzo dobrej formie, i mogą zaskoczyć drużynę gospodarzy. Od siedmiu spotkań, w każdym meczu strzelają minimum 1 bramkę, dlatego obstawiam, że w tym meczu obie drużyny strzelą.

1.47

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Karlsruher - FC Schalke: Kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością. W tym meczu są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 2.30. Przelicznik na zwycięstwo gości wynosi aż 2.75, więc zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, z wieloma bramkami. Remis w tym spotkaniu to kurs 3.70.

Karlsruher - FC Schalke: transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Karslruher a FC Schalke, w ramach 10 kolejki sezonu 2023/24 2. Bundesligi, odbędzie się 21 października o 13:30 na BBBank Wildpark. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy