Pobierz aplikację betfan na telefon
Kamil Majchrzak – Radu Albot:  typy, kursy | Busan 23.10
Kamil Majchrzak świetnie kończy aktualny sezon. Niedawno w Seulu osiągnął półfinał, który niestety przegrał, lecz na tym nie poprzestał. Po tym spotkaniu pozostał, jednak w Korei Południowej, by rozegrać kolejny tytuł rangi Challenger w Busan. Tutaj po świetnym tygodniu nagrodą jest finał, w którym zmierzy się z Radu Albotem. Czy Polak wzniesie puchar za zwycięstwo? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Kamil Majchrzak – Radu Albot.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Challenger Busan 2022: Kamil Majchrzak – Radu Albot (23.10, 06:00): Zapowiedź

W półfinale Polak zaskoczył najbardziej, choć też najdłużej musiał o wygraną walczyć. W jedynym trzysetowym starciu, jak do tej pory, Kamil wygrał z faworytem turnieju i reprezentantem gospodarzy – Sooowoo Kwon. Choć Majchrzak przegrywał decydującą partię 1:4, to walczył do samego końca i wygrał 7:5. W półfinale większych historii nie miał, bo w dwóch setach, świetnie serwując odprawił Christophera O’Connella.
W finale Polak zmierzy się z Radu Albotem. Mołdawianin miał dość prostą drogę do finałowego starcia, z racji dwóch spotkań, w których kreczowali jego rywale. Poza tym ciężko ocenić jego formę, bowiem wygrał z Seongiem Chan Hongiem, czyli mało znanym nazwiskiem gospodarzy, czy Wu Tang-Linem, który jest ostatnio bez formy. Nic, więc dziwnego, że Kamil po swoich wyczynach w tym turnieju jest w tym starciu faworytem.

ATP Challenger Busan 2022: Kamil Majchrzak - Radu Albot (23.10, 06:00): Typy, typowanie

1.46

MAJCHRZAK WYGRA

betfan

Kamil świetnie zaprezentował się w ubiegłym tygodniu, zwłaszcza przy swoim podaniu i w nagrodę zasłużenie zagra w finale. Nigdy wcześniej nie mierzył się z Albotem, więc na pewno ważne będzie wyczucie rywala od początku spotkania. Albot nie dysponuje zbyt mocnym serwisem, co powinno przełożyć się sporo punktów, zwłaszcza przy drugim. po którym w tym turnieju zdobył zaledwie średnio ponad 50% punktów. Myślę, że to Majchrzak powinien wygrać ten turniej i tak też stawiam.

ATP Challenger Busan 2022: Kamil Majchrzak - Radu Albot (23.10, 06:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz finałowy, w którym zagra Kamil Majchrzak z Radu Albotem odbędzie się 23 października o godzinie 06:00. Transmisji z tego turnieju nie będzie można zobaczyć na  żadnym kanale polskiej telewizji, czy też platformie streamingowej. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl. Relacja dostępna poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!