Pobierz aplikację betfan na telefon
Kamerun – Panama: Typy, kurs, zapowiedź | 18.11
Nim Kamerun uda się do Kataru po raz ostatni rozegra starcie towarzyskie, które będzie ostatnim testem przed Mistrzostwami Świata. Zmierzą się z Panamą, co jest pewnie pokłosiem przygotwań do starcia z Brazylią. Czy Kamerun zda ostatni sprawdzian i uda się na turniej po wygranym meczu? Zapraszam na zapowiedź spotkania Kamerun – Panama.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Mecz towarzyski : Kamerun – Panama (18.11, 11:00) – Zapowiedź meczu

Kamerun jeszcze w tym roku rozegrał turniej Mistrzostw Narodów Afryki, gdzie w dwumeczu wygrali z reprezentacją  Gwinei Równikowej, z którą przegrali  najpierw 0:1. Drugie starcie tego dwumeczu wygrali 2:0 i to oni awansowali dalej. Sam awans do Mistrzostw kilka miesięcy wcześniej zapewnili sobie dość pewnie, choć trafili do grupy z Brazylią, Szwajcarią i Serbią, to na pewno będą walczyć do samego końca. Nim udadzą się do Kataru zagrają mecz kontrolny z Panamą, która nie wystąpi w tym roku na Mistrzostwach Świata.

Mecz towarzyski : Kamerun - Panama (18.11, 11:00) - typy, typowanie

Kamerun zajął na początku roku trzecie miejsce w Pucharze Narodów Afryki. Po tej imprezie ograli Algierię i awansowali na Mistrzostwa Świata. Sama reprezentacja rozegrałą sporo spotkań w tym roku, więc na pewno na mecz z Panamą będą zgrani i gotowi. Z racji słabych spotkań rozgrywanych w ostatnim czasie przez Panamę stawiam na wygraną Kamerunu.

1.99

KAMERUN WYGRA

betfan

Mecz towarzyski : Kamerun - Panama (18.11, 11:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz towarzyski pomiędzy Kamerunem, a  Panamą odbędzie się 18 listopada o 11:00 na Mohamed Bin Zayed Stadium w Abu Dhabi. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna nażadnym polskim kanale.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!