Coco Gauff – Magdalena Fręch: Typy, kursy, zakłady 09.05 | Rzym WTA

Wojciech Sikora

09 maja 2024

Magdalena Fręch
Świetny początek zaliczyła Magdalena Fręch w Rzymie, przechodząc pierwszą rundę bez straty seta. Choć Krueger postawiła mocne warunki, to Polka grając swój tenis udowodniła większe doświadczenie i jakość. Teraz zmierzy się z kolejną Amerykanką, która posiada jeszcze większe umiejętności. Coco Gauff już w styczniu ogrywała naszą tenisistkę, w ramach Australian Open, jak jednak zakończy się mecz na kortach ziemnych? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Coco Gauff – Magdalena Fręch. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Coco Gauff – Magdalena Fręch?
  2. Zapowiedź meczu Coco Gauff – Magdalena Fręch.
  3. Jakie są kursy na mecz Coco Gauff – Magdalena Fręch?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Coco Gauff – Magdalena Fręch?

Coco Gauff – Magdalena Fręch: Typy bukmacherskie

Po odpadnięciu z turnieju w Madrycie, już w pierwszej rundzie, Polka pozostała jeszcze w Hiszpani. Rozegrała tam bowiem turniej rangi Challenger, gdzie pokazała się ze świetnej strony. Dwie pierwsze rundy przeszła znakomicie, bez straty seta. Problemy przyszły w ćwierćfinale, gdzie po trzech intensywnych partiach odpadła z Osorio. Niemniej jednak Polka pokazała się z bardzo dobrej strony. Swoją dobrą dyspozycję potwierdziła pierwszym występem w Rzymie, gdzie ograła Krueger 2:0.

1.62

POWYZEJ 17.5 GEMÓW

betfan

Magdalena z Coco Gauff miała okazję spotkać się zaledwie raz w karierze i miało to miejsce w tym sezonie. W ramach 1/8 finału Australian Open Polka nie miała zbyt wiele do powiedzenia i ugrała zaledwie trzy gemy, przegrywając 1:6, 2:6. Tym razem okoliczności są inne, bowiem Panie zmierzą się na kortach ziemnych. To powinno minimalnie przełożyć szalę na korzyść Polki, której tenis świetnie spisuje się właśnie na tej nawierzchni. Niemniej jednak o zwycięstwo czy nawet seta będzie bardzo trudno. Amerykanka nie raz udowodniła, że potrafi grać na kortach ziemnych. Ostatnio jednak często zawodziła i jej zachwiana forma może przełożyć się na bardziej wymagający mecz niż można się spodziewać. Typuję, że zobaczymy tutaj co najmniej 18 gemów.

Coco Gauff - Magdalena Fręch: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Gauff - 1.09
  • Wygrana Fręch - 7.00
  • Powyżej 17.5 gemów - 1.62
W tym zestawieniu eksperci widzą faworytkę po stronie Coco Gauff, na którą obecny kursy wynosie zaledwie 1.09. Naturalnie więc Magdalena Fręch wyjdzie na kort jako underdog, co przekłada się na jej przelicznik wynoszący aż 7.00. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Coco Gauff - Magdalena Fręch: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/32 finału z udziałem Magdaleną Fręch, która zagra z Coco Gauff, odbędzie się 9 maja o godzinie 15:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Rzym 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy