Pobierz aplikację betfan na telefon
Jastrzębski Węgiel – Czeskie Budziejowice: typy, kursy, zapowiedź 20.12 | Liga Mistrzów
Trzy kolejki, w tegorocznej edycji siatkarskiej Ligi Mistrzów, już za nami. Pora na ostatnie starcia w tym roku, w których oczywiście wystąpią nasze kluby. Jastrzębski Węgiel, zmierzy się dziś z Czeskie Budziejowice. Wszystko wskazuje na to, że nasza drużyna nie będzie musiała martwić się o wyjście z pierwszego miejsca w grupie D. Niemal definitywnie zapewni im to dzisiejsze zwycięstwo. Czy przyjdzie ono łatwo? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Jastrzębski Węgiel – Czeskie Budziejowice. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Jastrzębski Węgiel – Czeskie Budziejowice?
  2. Zapowiedź meczu Jastrzębski Węgiel – Czeskie Budziejowice.
  3. Jakie są kursy na mecz Jastrzębski Węgiel – Czeskie Budziejowice?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Jastrzębski Węgiel – Czeskie Budziejowice?

Jastrzębski Węgiel – Czeskie Budziejowice: zapowiedź 

W lidze Jastrzębski Węgiel zajmuje fotel lidera, choć tam jest naprawdę ciasno, bo są zaledwie punkt nad Projektem Warszawą. W Lidze Mistrzów sytuacja ma się zgoła inaczej, bo tu rozegrali już trzy spotkania, tracąc zaledwie seta. Tak też ich pierwsze miejsce póki co jest bardzo pewne. Dziś po raz drugi podejmą Czeskie Budziejowice, które kilka tygodni temu ograli na ich ziemi 3:0, choć dwa sety trwały nieco dłużej niż zakładano.

1.85

PONIŻEJ 134.5 PUNKTÓW

betfan

Teraz zadanie w teorii powinno być nieco prostsze, bowiem gospodarzem będzie Jastrzębski Węgiel. U siebie mają serię sześciu wygranych z rzędu, w tym tylko raz tracili seta. W tym pojedynku nie może być inaczej, dlatego typuję poniżej 134.5 punktów.

Jastrzębski Węgiel - Czeskie Budziejowice: kursy bukmacherskie

Wygrana Jastrzębski Węgiel - 1.03

Wygrana Czeskie Budziejowice - 10.00

Powyżej 3.5 seta - 2.65

Bukmacherzy są jednomyślni w ocenie tego zestawienia i typują w nim wyżej szanse gospodarzy, czyli Jastrzębski Węgiel. Kursy na ich wygraną wynosi obecnie 1.02. Bez większych szans pozostają więc Czeskie Budziejowice, w przypadku których przelicznik to 10.00.

Jastrzębski Węgiel - Czeskie Budziejowice: transmisja 

Mecz Jastrzębski Węgiel a Czeskie Budziejowice, w ramach rundy grupowej Ligi Mistrzów edycji 2023/2024, zostanie rozegrany 20 grudnia o godzinie 18:00 w Jastrzębiu. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!