Pobierz aplikację betfan na telefon
Jastrzębski – Aluron: typy, kursy, zapowiedź (16.10)
Jastrzębski Węgiel i Aluron CMC Zawiercie to na ten moment jedne z najlepszych drużyn na polskich boiskach. Obie ekipy wygrały trzy pierwsze mecze i znajdują się w czołówce. Trudniejszych rywali jednak mieli goście, ponieważ pokonali już Skrę i ZAKSĘ. Wicemistrzowie Polski jeszcze z tak renomowanymi zespołami nie grali. Kto odniesie czwarty triumf w PlusLidze? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Jastrzębski Węgiel – Aluron CMC Zawiercie. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Jastrzębski Węgiel – Aluron CMC Zawiercie (16.10. godz. 14:45) – zapowiedź   

Jastrzębski w tamtym sezonie stracił tytuł mistrzowski na rzecz ZAKS-y, ale w tym ponownie celują w finał rozgrywek. Na razie dobrze realizują drogę do tego celu, ponieważ wygrali trzy mecze. Na inaugurację ograli u siebie 3:0 GKS Katowice. Później w czterech setach pokonali Indykpol Olsztyn. Tydzień temu na wyjeździe wygrali z LUK Lublin 3:1.
Aluron imponuje formą na początku sezonu i ponownie chce zakończyć rozgrywki na podium. Na początek pokonali w pięciu setach Skrę Bełchatów. Później pewnie w trzech setach ograli Czarnych Radom. Ostatnio przed własną publicznością byli lepsi od mistrza Polski. Wygrali z ZAKSĄ 3:1 i udowodnili, że będą niewygodnym przeciwnikiem dla wielu drużyn.

Jastrzębski Węgiel – Aluron CMC Zawiercie (16.10. godz. 14:45) – typ

1.44

POWYŻEJ 3.5 SETA

STRZELĄ GOLA

betfan

Zapowiada się wielkie siatkarskie widowisko. Zagrają ze sobą jedne z najlepszych polskich ekip. Przewiduję, że będzie to interesujące spotkanie, które potrwa więcej niż trzy sety.

Jastrzębski Węgiel – Aluron CMC Zawiercie (16.10. godz. 14:45) – transmisja, gdzie oglądać? 

Hit 4. kolejki PlusLigi rozpala kibiców klubowej siatkówki w Polsce. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi kanał Polsat Sport. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!