Pobierz aplikację betfan na telefon
Japonia – USA: typy, kursy, zapowiedź (23.09)
Japonia zmierzy się ze Stanami Zjednoczonymi w meczu towarzyskim, który jest elementem przygotowań do mistrzostw świata w Katarze. Dla obu zespołów będzie to ciekawy sprawdzian. Japonia na mundialu zagra z Niemcami, Hiszpanią i Kostaryką, więc trafili do bardzo silnej grupy. USA zmierzy się z Walią, Anglią i Iranem. Ekipa z Ameryki Północnej ma dużo większe szanse na fazę pucharową niż Azjaci. Kto okaże się lepszy w jednym z ostatnich sprawdzianów przed najważniejszą imprezą czterolecia? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Japonia – USA. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Japonia – USA (23.09. godz. 14:25) – zapowiedź

Japonia w eliminacjach do mistrzostw świata zajęła drugie miejsce w grupie, ustępując jedynie Arabii Saudyjskiej. Japończycy zdobyli 22 punkty w 10 meczach, a Arabia miała o punkt więcej. Ekipa z Kraju Kwitnącej Wiśni bardzo dobrze wyglądała w defensywie, bo straciła zaledwie cztery gole. Średnio radzili sobie jednak z przodu, bo tylko dwanaście razy trafiali do siatki rywali, co daje średnią nieco ponad gola na mecz.
USA zajęło dopiero trzecie miejsce w eliminacjach strefy Ameryki Północnej i Centralnej. Przed Stanami Zjednoczonymi znalazła się jeszcze Kanada i Meksyk. Amerykanie stracili do tych drużyn trzy punkty. Na 14 rozegranych meczów zdobyli 25 punktów i strzelili 21 goli. Nie wygrali żadnego spotkania z Kanadą, a potrafili tracić punkty z Panamą czy Kostaryką.

Japonia – USA (23.09. godz. 14:25) – typ

2.16

POWYŻEJ 2.5 GOLI

betfan

Oba zespoły muszą przetestować warianty gry przed zbliżającym się mundialem. Wydaje się, że potencjał obu zespołów jest bardzo zbliżony, więc o wyniku tego meczu mogą decydować detale. Przeczuwam jednak, że oba zespoły mogą postawić większy nacisk na grę ofensywną i będziemy świadkami kilku trafień. Ostatni raz oba zespoły grały ze sobą ponad 12 lat temu w meczu towarzyskim i wtedy USA wygrało 3:2.

Japonia – USA (23.09. godz. 14:25) – transmisja

Mecz Japonii z USA obędzie się na stadionie Merkur Spiel-Arena w Dusseldorfie. Transmisji nie przeprowadzi żaden polski kanał. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!