Pobierz aplikację betfan na telefon
Japonia – Kolumbia: typy, kursy, zapowiedź | 28.03
Okres przerwy reprezentacyjnej to nie tylko mecze w ramach eliminacji czy Ligi Narodów, to także spotkania towarzyskie. Japonia w jednym z nich zmierzy się z Kolumbią. Obie drużyny nie grały ze sobą od 2019, a ostatnie ich wyniki wskazują na bardzo ciekawy. ale i wyrównany spektakl. Oczywiście minimalnym faworytem jest drużyna gospodarzy. Czy będzie ich jednak stać na zwycięstwo? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Japonia – Kolumbia.

Japonia – Kolumbia: Zapowiedź meczu

Japonia była jedną z drużyn biorących udział w Mistrzostwach Świata 2022. Co więcej była też jedną z największych niespodzianek, bowiem udało im się wyjść z grupy z Hiszpanią i Niemcami, którą swoją drogą ograli tym samym wynikiem 2:1. Później jednak trafili na Chorwację, która wyeliminowała ich po rzutach karnych. Niemniej jednak pokazali, że są świetnie zgraną i ambitną drużyną, która w przyszłości może jeszcze sporo namieszać na swoim kontynencie, czy nawet na świecie. Teraz w meczu towarzyskim zagrają z Kolumbią, która kilka dni temu, również w Azji, zremisowała z Koreą Południową 2:2.

Japonia - Kolumbia: - Typ na mecz

Mecze sparingowe to świetna okazja na sprawdzenie zawodników, czy też taktyk. To także mecze, w których wynik wiele nie daje, więc zawodnicy nie grają aż tak ostro, pozwalając rywalom na swobodniejszą grę. Kolumbia grając kilka dni temu zremisowała 2:2 z Koreą Południową, a Japonia 1:1 z Urugwajem. Tym razem również liczę na kilka trafień i stawiam powyżej 2,5 gola.

2.02

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Japonia - Kolumbia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy Japonią a Kolumbią, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 28 marca o 12:20 na Yodoko Sakura Stadium w Osaka. Mecz nie będzie emitowany przez żadną  stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!