Pobierz aplikację betfan na telefon
Japonia – Hiszpania typy, kursy, zapowiedź 01.12 | MŚ Katar 2022
Japonia – Hiszpania: Typy na mecz grupy E. W czwartek odbędą się kolejne mecze trzeciej – ostatniej fazy grupowej MŚ Katar 2022. Czekają nas cztery spotkania. O 20:00 Japonia zmierzy się z Hiszpanią. Kraj kwitnącej wiśni zmarnował dobry wynik  meczu z Niemcami i jeżeli myśli o awansie, to musi urwać punkty La Furia Roja. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Japonia – Hiszpania.

Japonia – Hiszpania – typy bukmacherskie

Kto wygra?

Potencjalna wygrana przy stawce 100 PLN.

betfan

 

Typ na bramki

Hiszpania jest w dobrej dyspozycji i jest jednym z faworytów całego mundialu. La Furia Roja dysponuje także bardzo solidną defensywą, Kostaryka nie oddała ani jednego strzału. Japonia jednak będzie zaciekle atakować i jeżeli zagra tak dobrze jak z Niemcami to spodziewam się, że obie drużyny zdobędą gola.

2.02

OBIE STRZELĄ

betfan

Japonia – Hiszpania – zapowiedź

Faza grupowa MŚ Katar 2022 wkracza w decydującą fazę. Przed nami trzecia kolejka, która wyłoni reprezentacje, grające dalej w turnieju. W czwartek Japonia zmierzy się z Hiszpanią. Kraj kwitnącej wiśni mógł podchodzić do tego meczu mając pewny awans, ale po sensacyjnej wygranej z Niemcami, przegrał z Kostaryką. Musi więc urwać co najmniej punkt Hiszpanii, aby mieć matematyczne szanse na awans. La Furia Roja nie może być jeszcze pewna pierwszej lokaty, ponieważ tylko zwycięstwo zapewnia jej pewne pierwsze miejsce. Praktycznie jednak La Furia Roja wystarczy remis, ponieważ zakładając podział punktów, Kostaryka musiałaby pokonać Niemców.

Japonia - Hiszpania - ostatnie wyniki

Japonia przed turniejem nie pokazała się z najlepszej strony. Co prawda pokonała USA 2:0, ale następnie tylko zremisowała z Ekwadorem, a do tego przegrała 1:2 z Kanadą. Sprawiła jedną z największych niespodzianek na turnieju i wygrała 2:1 z Niemcami. Wydawało się wówczas, że awans jest już prawie pewny, ponieważ wystarczyło pokonać Kostarykę. Kraj kwitnącej wiśni przegrał jednak to starcie 0:1. Hiszpania jest w dobrej dyspozycji. Po wygraniu swojej grupy w Lidze Narodów, pokonała 3:1 Jordanię. Na turnieju w Katarze gra bardzo dobrze. W pierwszej kolejce ograła aż 7:0 Kostarykę, a następnie zremisowała 1:1 z Niemcami.

Japonia - Hiszpania- bezpośrednie mecze

Japonia mierzyła się z Hiszpanią tylko raz. Z pewnością nie będzie chciała powtórzyć wyniku tego starcia. Miało ono miejsce w 2001 roku i La Furia Roja triumfowała wówczas 1:0. Taki rezultat oznacza dla Japonii odpadnięcie z turnieju.

Japonia - Hiszpania - przewidywane składy

Przewidywane składy dostępne wkrótce.

Japonia - Hiszpania - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Mecz Japonii z Hiszpanią odbędzie się w czwartek 1 grudnia o 20:00 na Khalifa International Stadium. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na TVP 1 i TVP Sport oraz w Internecie na sport.tvp.pl.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!