Jamajka – Trinidad i Tobago. Typy, kursy, zapowiedź 29.06 | Gold Cup

Bartłomiej Cichecki

28 czerwca 2023

Jamajka - Trinidad i Tobago. Typy, kursy, zapowiedź 29.06 | Gold Cup

Kolejny dzień trwającego Gold Cup przed nami. Nocą rozegrane zostaną kolejne mecze, a wśród nich arcyciekawie zapowiada się mecz Jamajka – Trinidad i Tobago. Historia tych meczów rozpoczęła się w 1992 roku. Wówczas wygrała Jamajka. W grupie A grają również gospodarze turnieju Stany Zjednoczone oraz Saint Kitts i Nevis. Ten mecz będzie zapowiedzią walki o wyjście z grupy z drugiego miejsca. Sprawdź typy oraz krótką analizę do meczu Jamajka – Trinidad i Tobago.

Jamajka – Trinidad i Tobago: zapowiedź meczu

Po pierwszej kolejce dość sensacyjnym liderem została reprezentacja Trinidadu i Tobago po tym jak wygrali swój pierwszy mecz przeciwko reprezentacji Saint Kitts i Nevis (3:0). Doskonały wynik z pierwszego meczu może ułożyć im drogę do awansu do fazy pucharowej. Dla porównania Jamajka w pierwszym meczu zdołała urwać punkty Stanom Zjednoczonym (1:1). Oba zespoły można powiedzieć zrobiły swoje zadanie w pierwszej kolejce na 110% więc teraz zagrają miedzy sobą o awans. Dwa najświeższe mecze bezpośrednie tych reprezentacji nie obfitowały w gole. W marcu w dwóch meczach padł tylko jeden gol. Raz był bezbramkowy remis, a w drugim meczu wygrali piłkarze z Trinidadu i Tobago. Jamajka czeka na wygrana z nimi od 2017 roku.

 
 
 

Jamajka - Trinidad i Tobago: typy i przewidywane składy

Typy Jamajka - Trinidad i Tobago

2.09

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Oba zespoły mają po pierwszej kolejce mają punkty na swoim koncie. Trinidad i Tobago zagra dzięki wygranej w pierwszej kolejce o awans, a Jamajka dzięki remisowi z USA może z 4 punktami mieć duże szanse na awans dalej. Stawiam, że w tym spotkaniu obie reprezentacje strzelą po bramce - dobrze rozpoczęły turniej oraz zagrają o awans więc liczę na gole z obu stron.

Jamajka - Trinidad i Tobago: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Jamajka kontra Trinidad i Tobago, odbędzie się 29 czerwca o 1:30. Transmisja z tego spotkania nie będzie dostępna na polskich kanałach sportowych.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy