Pobierz aplikację betfan na telefon
Jak kupić bilet na mecz reprezentacji Polski?

Spełnieniem marzeń wielu kibiców jest dopingowanie reprezentacji na żywo na stadionie. Aby spełnić marzenie należy jednak nabyć bilet na mecz. Często niektórzy mają problem z ich kupnem, a jeszcze inni padają ofiarą oszustów, którzy oferują bilety z tak zwanej drugiej ręki. Jak zatem bezpiecznie kupić bilet na mecz reprezentacji Polski? Jako przykład weźmiemy zbliżający się mecz Ligi Narodów z Belgią. Zapraszam do lektury.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Krok 1: założenie konta na Łączy nas piłka

Aby nabyć bilet na mecz reprezentacji Polski musimy w pierwszej kolejności założyć konto na stronie Łączy nas piłka. Zostaniemy poproszeni o wypełnienie podstawowych danych, takich jak imię, nazwisko, mail i hasło. Po potwierdzeniu maila otrzymamy wiadomość, że konto zostało założone pomyślnie, a zatem będziemy mogli przejść do kolejnego kroku.

Krok 2: odnalezienie interesującego nas wydarzenia

Po zalogowaniu się na stronę musimy wybrać zakładkę bilety, która przeniesie nas do serwisu, gdzie będziemy mogli nabyć wejściówki. Trzeba będzie znaleźć w nim interesujące nas wydarzenie. Obecnie oprócz meczu Polski z Belgią, można także kupić bilety na mecze Ukrainy w Lidze Narodów, która zagra z Irlandią i Armenią.

Krok 3: kupno biletu

Jeżeli sprzedaż biletów na interesujące nas wydarzenie jeszcze się nie zaczęła, to trzeba będzie dokładnie sobie zapisać datę i godzinę otwarcia sprzedaży, aby wybrać jak najlepsze miejsce. Przy otwarciu sprzedaży często należy wykazać się cierpliwością, ponieważ system dopiero po dłuższym czasie oczekiwania (czasami może to być nawet parę godzin), może przenieść nas do panelu, gdzie kupimy bilet. W przypadku meczu Polski z Belgią nie ma już tego problemu, ponieważ pozostały pojedyncze wejściówki. Na najbliższy mecz naszej kadry w Lidze Narodów jedna osoba może kupić maksymalnie pięć wejściówek. Następnie przechodzimy do wyboru miejsca na stadionie. Kolor oznacza kategorię w której kupujemy miejsce. Po jego wyborze zostaniemy poproszeni o wypełnienie danych osób, które nabywają bilet (imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL, data urodzenia). Następnie należy podać adres, na który bilety mają zostać wysłane i jedyne co nam pozostaje to zapłacić za wejściówki.

Ile kosztuje bilet na mecz Polski z Belgią?

Ceny biletów na mecz Polski z Belgią są uzależnione od kategorii, jaką wybierzemy podczas kupna wejściówek. Jest ich kilka, ale skupimy się na czterech głównych. Najdroższy jest bilet na kategorię pierwszą. Za jego nabycie musimy zapłacić 240 złotych. Za kategorię drugą zapłacimy 180 złotych, za trzecią 120 złotych, a za bilet na sektor rodzinny będziemy musieli wydać 100 złotych.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!