Jagiellonia Białystok – Warta Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 05.12

Adrian Krawczyk

04 grudnia 2023

Jagiellonia - Śląsk Wrocław

W drugim wtorkowym meczu 1/8 finału Pucharu Polski Jagiellonia Białystok podejmie na własnym obiekcie Wartę Poznań. To drużyna Jagielloni ma większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu, albowiem bardzo dobrze prezentują się w tym sezonie. Czy i w Pucharze Polski potwierdzą swoją klasę? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Jagiellonia Białystok – Warta Poznań.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Jagiellonia Białystok – Warta Poznań?
  2. Zapowiedź meczu Jagiellonia Białystok – Warta Poznań
  3. Jakie są kursy na mecz Jagiellonia Białystok – Warta Poznań?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Jagiellonia Białystok – Warta Poznań?

kod promocyjny BETFAN

Jagiellonia Białystok – Warta Poznań typy bukmacherskie

1.88

WYGRANA JAGIELLONI

betfan

Jagiellonia Białystok to druga drużyna obok Śląska Wrocław, która rewelacyjnie spisuje się w tym sezonie. Ostatnią porażkę drużyna Jagielloni notowała 28 października, kiedy to ulegli Pogoni. Warta to natomiast solidna ekipa, jednak bez większych osiągnięć. Co ciekawe obie ekipy mierzyły się ze sobą zaledwie 4 dni temu w polskiej Ekstraklasie. Wtedy wygrała Jagiellonia wygrywając 2:1. Jaga grała wtedy na wyjeździe, a teraz zagra u siebie, dlatego daję jej jeszcze większe szanse na wygraną i wybieram typ na ich zwycięstwo.

 

Jagiellonia Białystok - Warta Poznań kursy bukmacherskie

  • Wygrana Jagielloni Białystok – 1.88
  • Remis – 3.45
  • Wygrana Warty Poznań - 3.85
  • Powyżej 2.5 goli – 1.82
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.73

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Jagiellonia Białystok - Warta Poznań wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Jagielloni Białystok (kurs 1.88). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Warta Poznań, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.85. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Jagiellonia Białystok - Warta Poznań to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.82, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.88.

Jagiellonia Białystok - Warta Poznań  GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Wartą Poznań w ramach 1/8 finału Pucharu Polski, odbędzie się 5 grudnia o 21:00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Jagiellonia Białystok - Warta Poznań live przeprowadzi Polsat Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy