Pobierz aplikację betfan na telefon
Izrael – Andora. Typy, kursy, zapowiedź 19.06 | El. Euro 2024
Izrael – Andora, to jeden z poniedziałkowych spotkań eliminacji Euro 2024. Gospodarze nie rozpoczęli zmagań tak, jakby sobie tego życzyli. Po trzech kolejkach mają tylko cztery punkty. Czy wywiążą się z roli faworyta? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Izrael – Andora.

Izrael – Andora: zapowiedź meczu

Izrael w poniedziałek musi zdobyć komplet punktów, aby wciąż myśleć o awansie do turnieju. Gospodarze rozpoczęli eliminacje od remisu z Kosowem, a następnie przegrali ze Szwajcarią. Kilka dni temu udało im się pokonać Białoruś. Andora jest jedną ze słabszych drużyn w Europie. W trzech kolejkach zdobyła tylko punkt, co i tak jest na nią sporym osiągnięciem. Przegrała z Andorą i Szwajcarią, ale podzieliła się punktami z Kosowem.

Izrael - Andora: typy i przewidywane składy

Typy Izrael - Andora

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Izrael. Gospodarze muszą wygrać, aby wciąż walczyć o awans do Euro 2024. Do tej pory za każdym razem bezproblemowo triumfowali w bezpośrednich starciach. Stawiam na zwycięstwo Izraela z handicapem 0:2.

2.03

WYGRANA IZRAELA

Z HANDICAPEM 0:2

betfan

Przewidywane składy

  • Izrael: Glazer; Dasa, Goldberg, Shlomo, Davidzada; Gloukh, Peretz, Abu Fani; Solomon, Weissman, Abada
  • Andora: Alvarez; C. Rubio, Garcia, Llovera, Alavedra, San Nicolas; Alaez, Rebes, Vales, Cervos; Rosas

Izrael - Andora: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Izrealu z Andorą, odbędzie się 19 czerwca o 20:45. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!