Pobierz aplikację betfan na telefon
Irlandia Północna – San Marino: Typy, kursy, zapowiedź 14.10
W sobotnim meczu eliminacji Mistrzostw Europy 2024 Irlandia Północna podejmie na własnym obiekcie zespół San Marino. Oczywiście jak wiadomo reprezentacja San Marino to jedna z najsłabszych drużyn i nie mają tutaj praktycznie żadnych szans na wygraną, a nawet i na remis w tym spotkaniu. Dla San Marino sukcesem będzie choćby jedna zdobyta bramka strzelona w tym spotkaniu Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Irlandia Północna – San Marino.

Irlandia Północna – San Marino typy bukmacherskie

Mecz pomiędzy Irlandią Północną, a San Marino odbędzie się już tak naprawdę o nic. Ani reprezentacja Irlandii Północnej, ani reprezentacja San Marino nie mają szans na awans na Euro 2024. Oczywiście to Irlandia zapewne sięgnie po zwycięstwo w tym spotkaniu, albowiem San Marino jeszcze nawet nie zdobyło gola w tych eliminacjach, a rozegrało łącznie 6 meczów. Oczywiście stawianie na Irlandię Północną nie jest opłacalne dlatego wybrałem typ z Betbuildera Betfan. Stawiam na powyżej 3.5 gola w meczu oraz brak BTTS w meczu, dzięki czemu w Betfan otrzymujemy łączny kurs na poziomie 1.80. San Marino nie zdobyło jeszcze gola w tych eliminacjach i nie uważam, aby się to zmieniło. Bramki będzie zdobywać Irlandia Północna i przed własną publicznością spokojnie powinni wbić 4 gole.

1.80

POWYŻEJ 3.5 GOLA

ORAZ BRAK BBTS-U W MECZU

betfan

Irlandia Północna - San Marino kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Irlandia Północna - San Marino wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim oczywiście zdecydowanie reprezentacja Irlandii Północnej (kurs 1.01). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja San Marino, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 70.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Irlandia Północna - San Marino to może liczyć na kurs 13.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 4.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.99, natomiast poniżej 4.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.73.

Irlandia Północna - San Marino GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz reprezentacji pomiędzy Irlandią Północną, a San Marino w ramach 7 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 14 października o 15:00 na Windsor Park w Belfast. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!