Pobierz aplikację betfan na telefon
Irlandia Północna – Kazachstan. Typy, kursy, zapowiedź 19.06 | El. Euro 2024
Irlandia Północna zagra z Kazachstanem w ramach meczu eliminacji Euro 2024. Obie reprezentacje liczą na łut szczęścia i awans do turnieju. Komu uda się wyjść zwycięsko z tej rywalizacji? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Irlandia Północna – Kazachstan.

Irlandia Północna – Kazachstan: zapowiedź meczu

Irlandia Północna po trzech kolejkach ma na swoim koncie tylko trzy punkty, dlatego jej szanse na udział w Euro 2024 drastycznie spadły. Gospodarze po pokonaniu San Marino przegrali z Finlandią i Danią, dlatego tylko cud zapewni im udział w turnieju. Kazachstan ma za to na swoim koncie sześć punktów. Eliminacji nie rozpoczął najlepiej, ponieważ tylko przegrał ze Słowenią. Ponadto udało mu się pokonać Danię i San Marino.

Irlandia Północna - Kazachstan: typy i przewidywane składy

Typy Irlandia Północna - Kazachstan

Irlandia Północna jest według ekspertów zdecydowanym faworytem tego starcia. Gospodarze radzą sobie jednak słabo. Przegrali z Finlandią i Danią, zaprzepaszczając w dużym stopniu szanse na awans. Kazachstan za niespodziewanie ma po trzech kolejkach sześć punktów. Są to reprezentacje na dobrym poziomie, dlatego stawiam na remis.

3.80

REMIS

betfan

Przewidywane składy

  • Irlandia Północna: Peacock-Farrell; Cathcart, Evans, Brown; Bradley, McNair, S. Charles, Saville, Hume; D. Charles, Lavery
  • Kazachstan: Shatskiy; Bystrov, Alip, Marochkin; Orazov, Beysebekov, Kuat, Tagybergen, Vorogovskiy; Aymbetov, Samorodov

Irlandia Północna - Kazachstan: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Irlandii Północnej z Kazachstanem, odbędzie się 19 czerwca o 20:45. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego starcia.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!