Indian Wells: Fręch i Kawa rozpoczynają eliminacje

Już w poniedziałek 4 października rozpoczynają się eliminacje WTA Indian Wells. Z Polek w pierwszej rundzie wystąpią Magdalena Fręch i Katarzyna Kawa. 

WTA Indian Wells: Magdalena Fręch – Lizette Cabrera

Pierwsza z Polek, Magdalena Fręch rozpocznie swoje tegoroczne zmagania w Indian Wells od starcia z Lizette Cabrerą. Polka w tym spotkaniu będzie zdecydowaną faworytką. Fręch jest o wiele bardziej ograna od swojej australijskiej przeciwniczki i powinna pewnie awansować do drugiej rundy. Przypomnijmy, że kwalifikacje do Indian Wells są dwuetapowe. Wystarczy wygrać 2 spotkania i awansuje się do drabinki głównej. Cabrera to młoda, australijska tenisistka, która raczej występuje w turniejach rangi ITF lub też Challenger. Fręch z kolei ostatnio rozegrała bardzo dobry turniej w Chicago, gdzie poległa dopiero w starciu z Jessicą Pegulą. Liczę, że Magdalena szybko i pewnie awansuje do kolejnej rundy kwalifikacji.

OBSTAW MECZ FRĘCH – CABRERA W BETFAN  

Data i godzina: 04.10, 20:00

WTA Indian Wells: Paula Ormaechea – Katarzyna Kawa

Druga z Polek, która wystąpi w eliminacjach zagra również dzisiaj. Katarzyna Kawa, bo o niej mowa, rozpocznie zmagania od starcia z Paulą Ormaecheą, czyli dość mało znaną tenisistką. Paula pochodzi z Argentyny i jest już doświadczoną zawodniczką. Nie ma jednak większego doświadczenia w turniejach rangi WTA. Obu tenisistkom nie wiedzie się ostatnio zbyt dobrze. Argentynka wygrała tylko 1 na 5 ostatnich spotkań, natomiast Polka 2 z 5. Kawa jest minimalną faworytką w tym spotkaniu, dlatego liczymy na awans Polki do drugiej rundy eliminacji. Moim zdaniem Katarzyna powinna sobie poradzić z przeciwniczką, ale na pewno nie będzie to łatwa przeprawa.

OBSTAW MECZ ORMAECHEA – KAWA W BETFAN 

Data i godzina: 04.10, 21:30 

Eliminacje do Indian Wells są dwuetapowe. Zwycięstwo w dwóch meczach umożliwi awans do drabinki głównej turnieju

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!