Pobierz aplikację betfan na telefon
Imię drugiego dziecka Szczęsnych: Typy, kursy, zakłady
13 marca Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny pochwalili się radosną nowiną. Para spodziewa się drugiego dziecka. Wokalistka opublikowała zdjęcie wraz z bramkarzem Juventusu i synkiem Liamem, na którym widoczny jest ciążowy brzuch. Wojciech i Marina są w Polsce ogromnymi celebrytami, a media interesują się życiem rodziny Szczęsnych. Informacja o tym, że będą mieli drugie dziecko obiegła więc wiele portali informacyjnych. Fakt ten nie uciekł bukmacherom. Jednym z tych, który ma najszerszą propozycję zakładów na rozrywkę jest BETFAN. Sprawdź zakłady bukmacherskie na imię drugiego dziecka Szczęsnych.

Rodzina Szczęsnych spodziewa się drugiego dziecka

13 marca rodzina Szczęsnych podzieliła się radosną nowiną. Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała zdjęcia na Instagramie, gdzie pozuje z Wojciechem Szczęsnym i synkiem Liamem. Fotografia i opis „czekamy na Ciebie” jasno sugerują, że rodzina Szczęsnych spodziewa się drugiego dziecka.

Imię drugiego dziecka Szczęsnych – zakłady bukmacherskie i typy

Informacja o tym, że rodzina Szczęsnych wkrótce się powiększy, nie uszła uwadze bukmacherom. Jednym z tych u których znajdziesz szeroką ofertę na rozrywkę i szeroko pojęty lifestyle jest BETFAN. Polski legalny bukmacher wystawił też kursy na to, jakie będzie imię drugiego dziecka Szczęsnych.

Płeć drugiego dziecka rodziny Szczęsnych wciąż jest nieznana, dlatego w BETFAN znajdziesz dwie kategorie, jeśli chodzi o imię. Polski legalny bukmacher wystawił kursy na najbardziej prawdopodobne imię dla chłopca jak i dla dziewczynki. Można także obstawić, jakiej płci będzie nowy członek rodziny Szczęsnych. Kurs w przypadku chłopca wynosi 1.83, a w przypadku dziewczynki 1.88.

Jakie imię męskie zdaniem analityków otrzyma drugie dziecko Szczęsnych? Faworytem bukmacherów jest imię Noah – kurs wynosi 2.00. W TOP 3 zdaniem analityków znalazły się ponadto takie imiona jak Leo (kurs 5.00) i Xavier (kurs 7.50).

Szczęsny imię chłopiec Jakie kursy wystawili bukmacherzy w przypadku dziewczynki? Najniższy kurs, czyli zarazem największe prawdopodobieństwo jest na to, że w przypadku urodzenia się córeczki, zostanie nazwana Lea (kurs 3.00). Podium współdzielą trzy inne imiona, na które analitycy wystawili kurs 5.00. Są to: Zoya, Mia i Laura. Szczęsny imię dziewczynka W przypadku typu na imię drugiego dziecka Szczęsnych zaufamy opinii bukmacherów, którzy wystawili kurs 2.00 na imię Noah.

2.00

IMIĘ DRUGIEGO DZIECKA

SZCZĘSNYCH – NOAH

betfan

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!