Iga Świątek – Warwara Graczewa: Typy, kursy, transmisja 03.10 | Pekin WTA

Wojciech Sikora

02 października 2023

Iga Świątek

Bardzo stabilnie Iga Świątek rozpoczęła turniej w Pekinie i bardzo dobrze poradziła sobie z Sarą Sorribes Tormo, którą ograła 2:0. Na Polkę w 1/16 czeka już Warwara Graczewa, która zaskoczyła w pierwszej rundzie pokonując Potapową. Teraz na Francuzkę czeka znacznie trudniejsze zadanie. Czy będzie w stanie nawiązać równa walkę z naszą zawodniczką? Zapraszam na zapowiedź i typy meczu Iga Świątek – Warwara Graczewa.

Iga Świątek – Warwara Graczewa: Typy bukmacherskie

Po US Open Polka zrobiła sobie ponad 20-dniową przerwę od tenisa i wróciła w ubiegłym tygodniu gdzie sprawdziła się w Tokio. Tam po bardzo niepewnej, choć wygranej 2:0, pierwszego starcia z Hontamą, spotkała się z Kudermietową. Rosjanka dotychczas nie ugrała nawet seta w czterech poprzednich meczach, a tu trafiła z formą idealnie i wygrała 2:1. Iga miała znów kilka dni, by pomyśleć o zmianie swojej gry i poprawie kilku gorszych aspektów i dziś rozpocznie rywalizację w Pekinie. Pierwsza runda poszła Idzie bardzo dobrze, choć nie obyło się bez problemów z serwisem. Mimo wszystko wygrana 6:4 i 6:4 z Sarą Sorribes Tormo może cieszyć.

W walce o 1/8 zmierzy się z Graczewą, czyli 47. rakietą świata, która to jednak tego sezonu nie może uznać za zbyt udany. Przed samym występem w Pekinie zaliczyła serie czterech porażek, więc tym bardziej zaskoczeniem była tu jej wygrana z Anastazją Potapową, choć potrzebowała na to trzech partii. Dziś W starciu z Polką nie widzę dla niej większych szans, tym bardziej, że nigdy z Igą nie grała i tak naprawdę nie wie co ja czeka. Typuje w tym pojedynku poniżej 18.5 gemów .

1.69

PONIŻEJ 18.5 GEMÓW

betfan

Iga Świątek - Warwara Graczewa: Kursy bukmacherskie

Ponownie Iga Świątek jest typowana w roli zdecydowanej faworytki, a kurs na to, że to ona odniesie zwycięstwo wynosi 1.07. Warwara Graczewa naturalnie jest więc stawiana znacznie niżej, a mnożnik na jej triumf to aż 8.80. Warto przyjrzeć się również zakładowi, na poniżej 12.5 gemów Polki, na który bukmacher BETFAN oferuje przelicznik 1.45.

Iga Świątek - Warwara Graczewa: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/16 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Warwarą Graczewą, odbędzie się 3 października o godzinie 06:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Pekin WTA, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Canal + Sport. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Canal + Online.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy