Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek nie zagra w WTA Miami Open 2023

Iga Świątek nie podejmie się obrony tytułu w Miami Open 2023. Polka z powodu kontuzji musi odpuścić ten turniej, jak i zmagania w ramach Billie Jean King Cup. W miejsce Polki wchodzi Julia Grabher jako lucky loser.  Co dalej z przyszłością naszej zawodniczki?

Iga Świątek – oświadczenie

Za pomocą mediów społecznościowych, Iga Świątek wydała szerokie oświadczenie, na temat swojej aktualnej sytuacji zdrowotnej i najbliższej przyszłości. Jak możemy przeczytać poniżej, Polka nie podejmie się obrony tytułu w Miami, ale również nie weźmie udziału w nadchodzącym Billie Jean King Cup:

Iga Światek - miami

Miami 2023: którzy Polacy zagrają?

Wciąż w turnieju pozostaje Hubert Hurkacz i Magda Linette. Polak jeszcze nie poznał swojego rywala w drugiej rundzie i czeka na rozstrzygnięcie spotkania Thanasi Kokkinakis – Zizou Bergs, natomiast o meczu Poznanianki więcej możecie przeczytać TUTAJ.

Miami 2023: Transmisja, gdzie oglądać?

Zmagania pań przez cały turniej będzie można śledzić na kanałach CANAL+, z kolei mecze panów transmitowane będą na kanale Polsat Sport. Analogicznie również obie stacje będą udostępniać transmisję kolejno na CANAL+ Online i Polsat Box Go.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!