Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Jewgienija Rodina: typy, kursy, zapowiedź | 23.03 Miami

Magda Linette ma za sobą ciężkie momenty, bowiem w trzech ostatnich turniejach nie potrafiła wygrać pierwszego starcia. Teraz zdaje się mieć najłatwiejsze zadania, ponieważ zmierzy się z Jewgieniją Rodiną, która w ostatnich latach nie za często pojawiała się na korcie. Dotychczas grały dwukrotnie, i oba pojedynki padały łupem Poznanianki. Czy tym razem będzie podobnie? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Jewgienija Rodina.

Magda Linette – Jewgienija Rodina: Zapowiedź

Mimo słabych występów w ostatnim czasie, Magda Linette po raz pierwszy, w karierze, znalazła się w top 20 rankingu WTA. Aktualnie zajmuje 19. lokatę, jednak by ją utrzymać będzie potrzebowała dobrego wyniku w Miami. Po Australian Open Polka z meczu na mecz wyglądała coraz gorzej, choć rywalki, które trafiała, też nie należały do najłatwiejszych. Teraz z racji rozstawienia w pierwszej rundzie miała wolny los, więc zmagania zacznie od 1/32 finału, czyli etapu na którym kończyła turniej w ubiegłym roku.

 

Przed Magdą staje zawodniczka, o której ciężko cokolwiek powiedzieć, bowiem wróciła na korty po ponad dwóch latach przerwy, na zeszłoroczne US Open. Tam odpadła już w drugiej rundzie. Łącznie od powrotu, aż do teraz, rozegrała zaledwie dziewięć spotkań i wygrała cztery z nich. Na pewno sporym zaskoczeniem było jej zwycięstwo tutaj w Miami, przeciwko Bernardzie Perze. Amerykanka przegrała w dwóch setach 3:6, 4:6 i niewiele mogła zrobić na korcie. Rosjanka z Linette mierzyłą się dotychczas dwukrotnie i oba spotkania przegrywała lecz miały one miejsce 2018 roku.

Magda Linette - Jewgienija Rodina: Typ

1.66

RODINA

NIE WYGRA SETA

betfan

Od ostatniego meczu tych zawodniczek minęły ponad cztery lata, a Rosjanka nie za często pokazywała się na korcie. Polka jest w o wiele lepszej sytuacji, bowiem od początku sezonu wciąż jest w grze i ma za sobą świetny występ w Australian Open. Mimo kilku poprzednich porażek, to właśnie Poznanianka jest wyraźną faworytką i myślę, że jest to idealna okazja, by mogła wrócić na właściwe tory. Jeśli tylko serwis nie zawiedzie, nie powinna mieć problemów, by wygrać 2:0.

Magda Linette - Jewgienija Rodina: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/32 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Jewgieniją Rodiną odbędzie się 23 marca o godzinie 16:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal+ Sport, lub w serwisie Canal + Online. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!