Iga Świątek – Marketa Vondrousova: Typy, kursy, transmisja 18.08 | WTA Cincinnati

Wojciech Sikora

18 sierpnia 2023

Iga Świątek

Iga Świątek nie zaczęła najlepiej spotkania z Qinwen Zheng i bardzo szybko oddała dwa swoje serwisy. Mimo walki nie potrafiła dogonić rywalki i ostatecznie musiała rozegrać trzy sety. Najważniejsze jednak, że znalazła się w ćwierćfinale po raz kolejny w tym roku. W nim zmierzy się z Marketą Vondrousovą, z którą dwa jedyne pojedynki rozegrała w 2020 wygrywając 2:0. Czy i tym razem pójdzie naszej zawodniczce tak gładko?  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Marketa Vondrousova.

Iga Świątek – Marketa Vondrousova: Typy bukmacherskie

Iga Świątek rozpoczyna swój kolejny turniej, który ma być przygotowaniem do obrony tytułu US Open 2022. Tym razem po półfinale w Toronto, udała się do Cincinnatii, gdzie broni punktów za ubiegłoroczną 1/8 finału. Wtedy niespodziewanie lepsza okazała się od niej Madison Keys, która to w dwóch setach pokonała Polkę. Tę edycję nasza zawodniczka rozpoczęła znakomicie, bowiem już w pierwszej rundzie w godzinę i jedną minutę ponownie ograła Danielle Collins wynikiem 6:1, 6:0. Mecz przeciwko Qinwen Zheng przysporzył sporo problemów w pierwszej partii, jednak ostatecznie zakończył się wynikiem 3:6, 6:1, 6:1.

Taka sytuacja, jak w poprzednim meczu, czyli oddane dwa pierwsze gemy serwisowe, nie zdarzają się Polce za często. Stąd też Marketa nie ma raczej co liczyć na taki prezent, a sama będzie musiała powalczyć o chociażby seta. W poprzednich trzech rundach Czeszka zaskakująco radziła sobie z każdą rywalką nie oddając ani jeden partii. Teraz czeka ją jednak największe wyzwanie, a patrząc wstecz to nie radziła sobie z Polką najlepiej. Moim zdaniem dziś Iga wróci na swoje tory i spokojnie domknie ten pojedynek w dwóch setach.

1.68

ŚWIĄTEK WYGRA 2:0

betfan

Iga Świątek - Marketa Vondrousova: Kursy bukmacherskie

Iga Świątek jest w tym starciu zdecydowaną faworytką i bukmacher BETFAN proponuje kurs na jej wygraną wynoszący 1.28. W przypadku Qinwen Zheng mnożnik jest znacznie wyższy i za jej zwycięstwo wynosi obecnie 3.60. Warto także przyjrzeć się zakładom na asy serwisowe, czy ilości gemów.

Iga Świątek - Marketa Vondrousova: Gdzie oglądać? Transmisja

Ćwierćfinał z udziałem Igi Świątek, która zagra z Marketą Vondrousvą odbędzie się 18 sierpnia o godzinie 17:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Cincinnati, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach telewizji CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy