Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Jekatierina Aleksandrowa: typy, kursy, zapowiedź | 01.05 WTA Madryt
Iga Świątek , po wczorajszym odpadnięciu Huberta Hurkacza, pozostała jedyną naszą reprezentantką biorącą udział w turnieju w Madrycie. Polka ma za sobą dwa bardzo pewne zwycięstwa, a przed nią kolejne obiecujące starcie z Jekatieriną Aleksandrową. Rosjanka mierzyła się z Raszynianką dwukrotnie, gdzie raz wygrała, a drugi raz mimo porażki stworzyła spore problemy. Jak dziś poradzi sobie liderka rankingu WTA? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Jekatierina Aleksandrowa.

Iga Świątek – Jekatierina Aleksandrowa: Zapowiedź

Iga rozpoczęła sezon na mączce od triumfu w Stuttgarcie, gdzie tylko w jednym meczu oddała seta. Obrona tytułu i świetna dyspozycja, na pewno dobrze wpłyną na Polkę i jej udział w Madrycie. Tutaj przed rokiem odpuściła udział, bowiem w tamtym okresie miała lekką kontuzję. W tym roku więc każde punkty tylko umocnią jej pozycję w rankingu. Iga ma Świątek ma już za sobą bardzo udane spotkanie z Julią Grabher, którą odprawiła w dwóch setach 6:3, 6:2, w nieco ponad godzinę. W dosłownie trzy minuty krócej rozprawiła się też z Bernardą Perą, również 6:3, 6:2.
Teraz zmierzy się z Jektaeriną Alekdsandrową, która w przeszłości potrafiła Idze sprawić sporo problemów. Z tym, że oba tamte pojedynki rozgrywane były na kortach twardych, gdzie Rosjanka sporo zyskuje poprzez swój serwis. Tutaj oczywiście korty, jak na mączkę, są dość szybkie, ale nadal jest to nawierzchnia gdzie zdecydowanie najlepiej czuje się Polka. Na pewno fakt pokonania Cornet i Q. Zheng jest jednak swego rodzaju sporym pokazaniem siły Aleksandrowej.

Iga Świątek - Jekatierina Aleksandrowa: Typ

1.70

POWYŻEJ 17,5 GEMÓW

betfan

Oczywiście ponownie nasza zawodniczka jest sporym faworytem tego starcia i raczej nie można się obawiać porażki Polki. Mimo wszystko Rosjanka to operuje na tyle mocnym serwisem, że kilka gemów będzie w stanie sobie po prostu wyserwować. Stawiam w tym starciu powyżej 17,5 gemów.

Iga Świątek - Jekatierina Aleksandrowa: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/8 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Jektieriną Aleksandrową, odbędzie się 1 maja o godzinie 21:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal+ Sport, lub w serwisie Canal + ONLINE. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!