Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa: Typy, kursy, zakłady 14.02 | Doha WTA
Iga Świątek rozpoczęła obronę tytułu w Doha, od pewnego zwycięstwa w 1/16 finału. Po dłuższej przerwie jej dyspozycja była nie do końca pewna, jednakże stanęła na wysokości zadania i rozbiła Soranę Cirsteę aż 6:1, 6:1. Teraz próbie zostanie poddany przede wszystkim jej return, ponieważ o kolejną rundę zawalczy z Jekateriną Aleksandrową. W poprzednich trzech spotkaniach Rosjanka była w stanie sprawić Polce problemy, a jak będzie tym razem? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa?
  2. Zapowiedź meczu Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa.
  3. Jakie są kursy na mecz Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa?

Iga Świątek – Jekaterina Aleksandrowa: Typy bukmacherskie

Ten sezon Iga Świątek rozpoczęła od udanego występu wraz z reprezentacją Polski, w United Cup. Tam udało im się dotrzeć aż do finału, gdzie ostatecznie musieli uznać wyższość niemieckiej kadry. Polka wystąpiła później na Australian Open, gdzie była faworytką do wygrania turnieju. Niestety niespodziewanie pożegnała się z turniejem już w 1/16 finału. Występ w Doha jest jej trzecią imprezą w tym roku, jednak póki co najważniejszą, bowiem borni tu tytułu. Start miała znakomity, ponieważ ograła Soranę Cirsteę w nieco ponad dwie godziny 2:0.

1.60

śWIĄTEK ZDOBĘDZIE

CO NAJMNIEJ DWA ASY

betfan

Aleksandrowa będzie kolejną rywalką na korcie Świątek, co zapowiada naprawdę ogromne emocje. Panie zagrały ze sobą trzy razy. Pierwszy mecz wygrała Jekaterina 2:0, kolejne dwa Iga, choć na pełnym dystansie. Serwis Rosjanki jest bardzo niewygodny, a sama gra nisko nad siatką, sprowadza rywalki do popełniania wielu błędów. Ciężko złapać z nią rytm, dlatego tez była w stanie zagrozić naszej tenisistce. Korty w Doha nie są aż tak szybkie, ale mimo wszystko atut Aleksandrowej będzie miał tutaj spore znaczenie, ale i Polka poprawiła się w tym aspekcie. Za każdym razem poprzednio Świątek zdobywała co najmniej dwa asy i taki też zakład typuję dziś.

Iga Świątek - Jekaterina Aleksandrowa: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Świątek - 1.07
  • Wygrana Aleksandrowej - 8.00
  • Powyżej 17.5 gemów - 1.77
Bukmacherzy są zgodni co do tego zestawienia i według nich ogromną faworytką tego pojedynku będzie Iga Świątek, a kurs na jej wygraną wynosi zaledwie 1.07. W przypadku zwycięstwa Jekateriny Aleksandrowej, przelicznik wynosi aż 8.00. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Iga Świątek - Jekaterina Aleksandrowa: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/8 finału z udziałem Igi Świątek, która zagra z Jekateriną Aleksandrową, odbędzie się 14 lutego o godzinie 16:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Doha WTA 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!