Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Caty McNally: typy, kursy, zapowiedź | Ostrava 2022
US Open 2022 już dawno za nami. Iga Świątek miała sporo czasu by naładować baterie. Polka wraca na korty czeskie do Ostravy na turniej WTA rangi 500. W spotkaniu ćwierćfinałowym zmierzy się ze swoją rówieśniczką Caty McNally. Zawodniczki rywalizowały ze sobą jeszcze w czasach juniorskich w ramach French Open dziewcząt, wtedy lepsza okazała się Amerykanka. Czy w odwecie Iga wygra to starcie? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Caty McNally.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

WTA Ostrava 2022: Iga Świątek – Caty McNally (07.10, 15:30): Zapowiedź

Iga sezon na kortach twardych już teraz może uznać za bardzo udany. Serie wygranych meczów i turniejów zwieńczyła niedawno trzecim tytułem wielkoszlemowym – US Open. Jest to jej pierwszy taki tytuł na takiej naiwerzchni. Po finale z Ons Jabeur Polka w teorii odpoczywała, bo nie zagrała żadnego meczu od 10 września. Śledząc jednak sociale Igi widać, że znalazła też czas na trening, a na turniej do Ostrawy przyjechała bardzo zmotywowana. Tak też można było to można zobaczyć w meczu z Alją Tomljanovic. Iga od początku kontrolowała spotkanie, jednak w końcówce seta pierwszego odddała swoje podanie, by mimo wszystko ostatecznie wygrać go 7:5. W drugiej partii przy stanie 2:2, dzielnie walcząca Australijka musiała poddać spotkanie z racji kontuzji.
Teraz Iga spotka się z mało znanym nazwiskiem w tourze. Caty McNally to 20-letnia Ametykanka, która nie miała okazji na większe sukcesy w grze pojedynczej. Więcej mogliśmy oglądać jej w ramach gry podwójnej, gdzie już mimo tak młodego wieku zgarnęła pięć tytułów WTA. W tym turnieju w parze z Alycią Parks również wygrały już dwa starcia i to w roli underdoga. Caty operuje świetnym serwisem i mocnym uderzeniem i z pewnością kończąc swoje podanie drugi uderzeniem, będzie szukać punktów.

WTA Ostrava 2022: Iga Świątek - Caty McNally (07.10, 15:30): Typ

1.46

PONIŻEJ 21,5 GEMA

betfan

Iga ja wiadomo świetnie radzi sobie na returnie, a już w ogóle w grze z głębi kortu, gdzie jednym uderzeniem potrafi zdobyć przewagę wręcz niemożliwą do przegrania punktu. Polka spotkała się kiedyś z Caty w ramach French Open dziewcząt i już wtedy wygrana Amerykanki była dużym zaskoczeniem .Tym razem nikt nawet nie spodziewa się takiego wyniku i myślę, że Iga szybko rozprawi się z przeciwniczką. Stawiam poniżej 21,5 gemów w tym meczu.

WTA Ostrava 2022: Iga Świątek - Caty McNally (07.10, 15:30): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Igi Świątek, która zagra z Caty McNally odbędzie się 7 października o godzinie 15:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal + Sport, lub w aplikacji Canal + Online. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!