Pobierz aplikację betfan na telefon
Iga Świątek – Alja Tomljanovic: typy, kursy, zapowiedź | Ostrava 2022
US Open 2022 już dawno za nami. Iga Świątek miała sporo czasu by naładować baterie. Polka wraca na korty czeskie do Ostravy na turniej WTA rangi 500. W spotkaniu 1/8 zmierzy się z Alja Tomljanovic. Zawodniczki grały ze sobą dość niedawno. bo 10 sierpnia, wtedy znacznie lepsza okazała się być Iga. Czy Alja jest w stanie zagrozić mistrzyni US Open? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Iga Świątek – Alja Tomljanovic.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

WTA Ostrava 2022: Iga Świątek – Alja Tomljanovic (05.10, 16:00): Zapowiedź

Iga sezon na kortach twardych już teraz może uznać za bardzo udany. Serie wygranych meczów i turniejów zwieńczyła niedawno trzecim tytułem wielkoszlemowym – US Open. Jest to jej pierwszy taki tytuł na takiej naiwerzchni. Po finale z Ons Jabeur Polka w teorii odpoczywała, bo nie zagrała żadnego meczu od 10 września. Śledząc jednka sociale Igi widać, że znalazła też czas na trening, a na turniej do Ostracy przyjechała bardzo zmotywowana.
Jej rywalka również sezon może uznać za udany. Chociażby na udział w ćwierćfinale US Open, czy Wimbledonu. Poza tym nie udało jej się w tym sezonie wygrać żadnego turnieju, ale świetna postawa w szlemach złożyła się na 34. pozycję w rankingu. Austrlijka już raz w tym sezonie na kortach twardych zagrała z Igą, lecz ten mecz nie poszedł kompletnie po jej myśli i szybko przegrała 0:2.

WTA Ostrava 2022: Iga Świątek - Alja Tomljanovic (05.10, 16:00): Typ

1.45

IGA ŚWIĄTEK WYGRA

WYGRA 2:0

betfan

Koniec odpoczynku dla Igi Świątek po wygraniu US Open. Polka wraca na korty twarde, by rozegrać turniej w Ostravie. W pierwszej rundzie miała wolny los z racji rozstawienia, a w drugiej spotka się z Alją Tomljanovic. Iga, grała już z Australijką w tym roku i wygrała w godzinę i pięć minut 6:, 6:2. Wtedy świetnie sprawił się serwis Igi i oczywiście gra na returnie. W tym pojedynku również nie daję większych szans przeciwniczce Świątek i stawiam 2:0 dla niej.

WTA Ostrava 2022: Iga Świątek - Alja Tomljanovic (05.10, 16:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/8 z udziałem Igi Świątek, która zagra z Alją Tomljanovic odbędzie się 5 października o godzinie 16:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal + Sport, lub w aplikacji Canal + Online. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!