Hubert Hurkacz – Ugo Humbert: Typy, kursy, zakłady 10.02 | Marsylia ATP

Wojciech Sikora

09 lutego 2024

Hubert Hurkacz
Zgodnie z planem Hubert Hurkacz przeszedł dwie poprzednie rundy nie tracąc nawet seta. Jest więc coraz bliżej obrony tytułu w Marsylii, sprzed roku. Przed nim jednak największe wyzwanie, jakim będzie pojedynek z reprezentantem gospodarzy – Ugo Humbert. Francuz nigdy nie wygrał z Polakiem, choć mierzyli się trzy razy, to jednak za każdym razem sprawiał mu niemałe problemy. Czy dziś będzie podobnie, czy to jednak nasz tenisista awansuje do finału bez problemów? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Hubert Hurkacz – Ugo Humbert. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Ugo Humbert?
  2. Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Ugo Humbert.
  3. Jakie są kursy na mecz Hubert Hurkacz – Ugo Humbert?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Ugo Humbert?

Hubert Hurkacz – Ugo Humbert: Typy bukmacherskie

Hubert Hukracz znakomicie wszedł w ten sezon. Rozegrał świetne zawody w ramach United Cup, gdzie osiągnął wraz z naszą reprezentacją finał. Tamten turniej był też jego przygotowaniem do Australian Open. W pierwszym szlemie tego sezonu również zaprezentował się powyżej oczekiwań i osiągnął ćwierćfinał, gdzie po pięciosetowej batalii przegrał z późniejszym finalistom Daniłem Miedwiediewem. Przed kilkoma dniami Hubi pomógł też znacznie w Pucharze Davisa, gdzie wygraną w singlu i deblu pomógł w pokonaniu Uzbekistanu 4:0. Swój pierwszy mecz w Marsylii, gdzie próbuję bronić tytułu, rozegrał w nieco ponad godzinę ogrywając Szewczenko 6:1, 6:4. Również i Tomas Machac nie sprawił mu większych trudności i odpadł po przegranej 3:6, 4:6.

1.58

HURKACZ WYGRA

betfan

W walce o finał nasz zawodnik spotka się z najbardziej wymagającym rywalem, dotychczas w tym turnieju. Sporo do wyniku mogą jeszcze dołożyć kibice Francuza, którzy będą z pewnością dopingować mu od samego początku. Niemniej jednak Polak w każdym z trzech poprzednich starć bezpośrednich pokazywał swoją wyższość nad rywalem, a niedawno miało to miejsce w Australian Open, gdzie wygrał 3:1. Tym razem także wyżej stawiam umiejętności Hurkacza, który świetnie potrafi kontrować bardzo niewygodny tenis leworęcznego Humberta. Typuję wygraną Huberta.

Hubert Hurkacz – Ugo Humbert: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hurkacza – 1.58
  • Wygrana Humbert  – 2.33
  • Powyżej 22.5 gemów – 1.58
Hubert Hurkacz wyjdzie na kort jako nieznaczny faworyt, co przekłada się na kurs w przypadku jego wygranej, wynoszący 1.58. Z kolei zwycięstwo Humberta to przelicznik aż 2.33. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Hubert Hurkacz – Ugo Humbert: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz półfinałowy z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Ugo Humbertem, odbędzie się  90 lutego o godzinie 16:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Marsylia ATP, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy