Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Tallon Griekspoor: typy, kursy, zapowiedź | 22.06 Halle

Hubert Hurkacz zaczął obronę tytułu w Halle od trzysetowego starcia, które końcowo udało mu się wygrać. Bez wątpienia ponownie istotny okazał się serwis Polaka, który w kluczowych momentach praktycznie nie zawodził. Przed Polakiem jednak spore wyzwanie, bowiem zagra przeciwko Griekspoorowi, który kilka dni temu zgarnął tytuł w Hertogenbosch. Czy Wrocławianin przełamie serię zwycięstw Holendra? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Tallon Griekspoor.

Hubert Hurkacz – Tallon Griekspoor: Zapowiedź

Hubert Hurkacz ubiegły sezon na trawie spędził na trzech turniejach. Rozpoczął od rywalizacji w Stuttgarcie, gdzie przegrał w pierwszym spotkaniu. Później podjął się rywalizacji właśnie w Halle, gdzie pokonał między innymi Kyrgiosa, czy Miedwiediewa, ostatecznie wygrywając tytuł. Z wielkimi nadziejami kibice czekali na Wimbledon, gdzie niestety odpadł już w pierwszej rundzie z Davidovich Fokiną, co było sporą niespodzianką. Teraz Polak wraca do wspomnianego Halle, by bronić trofeum sprzed roku, a za sobą ma już pierwszy krok, czyli zwycięstwo z Eubanksem w 1/16 finału.

 

W walce o ćwierćfinał zmierzy się z Tallonem Griekspoorem, który znakomicie zaczął sezon na kortach trawiastych. Kilka dni temu w Holandii zgarnął tytuł. W Halle zagrał dwa dni później i wygrał 2:0 z Carballee-Baeną. Hiszpan jednak nie oodał meczu bez walki i mimo dwóch setów wypadł całkiem nieźle. Widać po Holendrze, że odczuwa poprzedni cały tydzień zmagań, co może ułatwić zadanie naszemu reprezentantowi. Panowie mierzyli się w karierze raz, a dokładnie na French Open, gdzie Polak potrzebował pięć setów, by wygrać.

Hubert Hurkacz - Tallon Griekspoor: Typy

1.50

HURKACZ WYGRA

betfan

Choć to Hubert jest faworytem , to trzeb pamiętać, że fenomenalnie spisywał się ostatnio Tallon na kortach trawiastych. Sporo sprawił już problemów Polakowi we French Open. Istotne jednak jest to, że Holender ma już za sobą sporą spotkań z rzędu i było widać jego zmęczenie w pierwszej rundzie. Moim zdaniem Hubert po prostu wyserwuje sobie to spotkanie i typuję jego wygraną.

Hubert Hurkacz - Tallon Griekspoor: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz  1/8 finału turnieju ATP z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Tallonem Griekspoorem odbędzie się 22 czerwca o godzinie 17:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Eurosport 1 lub w serwisie Polsat Box Go. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!