Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Jack Draper: Typy, kursy, zakłady 09.04 | Monte Carlo ATP
Po znakomitym występie w Estoril, Hubert Hurkacz przeniósł się do Monako, gdzie rozgrywany jest właśnie turniej ATP rangi 1000. Tutaj w ubiegłym roku osiągał 1/8 finału, gdzie odpadał z Jannikiem Sinnerem. W tym roku zacznie od pierwszej rundy, gdzie zmierzy się z Jackiem Draperem. Brytyjczyk  nie jest wirtuozem tenisa na kortach ziemnych, ale może wykorzystać zmęczenie Polaka. Czy tak się stanie? Czy to jednak Polak okaże się lepszy?  Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Hubert Hurkacz – Jack Draper.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Jack Draper?
  2. Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Jack Draper.
  3. Jakie są kursy na mecz Hubert Hurkacz – Jack Draper?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Jack Draper?

Hubert Hurkacz – Jack Draper: Typy bukmacherskie

Długi czas musieliśmy czekać na triumf Huberta Hurkacza na kortach ziemnych. Grając w Challengerach udawało mu się wygrywać turnieje na tej nawierzchni, jednak od przejścia do gry na najwyższym poziomie co turniej brakowało, by chociaż doszedł do półfinału. W Estoril w ubiegłym tygodniu wszystko się odmieniło, a Polak czuł się świetnie grając na mączce, co przełożyło się na dojście nie tylko do półfinału, ale i finału, gdzie ostatecznie okazał się lepszy od Pedro Martineza w dwóćh setach. Teraz przeniesie się do Monte Carlo, gdzie zacznie pierwszą rundę z bardzo utalentowanym graczem.

1.69

HURKACZ WYGRA

betfan

Jack Draper będzie jego rywalem w tym starciu, co na pewno na korcie twardym, czy nawet trawiastym, byłoby wyzwaniem. Niemniej jednak na ziemi Brytyjczyk nie miał nigdy świetnych wyników, a jego ciężkie poruszanie się po krocie i brak obycia z taką nawierzchnią, sprawia że jego atuty mocno tracą. Hurkacz ma lata doświadczeń rozegranych na mączce i na pewno to zaprocentuje. Można obawiać się fizyczności Hubiego, ponieważ pojawia się tutaj po rozegranym całym tygodniu w Estoril, ale jednak styl gry Huberta pozwala mu się dość sprawnie regenerować. Moim zdaniem w takim turnieju Polak nie odpuści i na fali zwycięstw wygra dziś kolejny mecz. Typuję wygraną naszego tenisisty.

Hubert Hurkacz - Jack Draper: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hurkacza  - 1.69
  • Wygrana Drapera  - 2.14
  • Powyżej 21.5 gemów - 1.46
W spotkaniu pomiędzy Hubertem Hurkaczem a Jackiem Draperem to właśnie Polak jest typowany jako minimalny faworyt do zwycięstwa. Kurs w przypadku jego wygranej to 1.69. W sytuacji gdy dojdzie do niespodzianki, czyli wygranej Hiszpana, gracze mogą liczyć na kurs 2.14. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Hubert Hurkacz - Jack Draper: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/32 finału z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Jackiem Draperem odbędzie się  9 kwietnia o godzinie 12:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Monte Carlo ATP, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!