Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Grigor Dimitrow: typy, kursy, zapowiedź | 15.02 Rotterdam
Hubert Hurkacz wreszcie przełamał złą passe porażek przeciwko Roberto Bautista-Agut i melduje się w drugiej rundzie turnieju ATP Rotterdam 500. Przed nim kolejny rywal, z którym ma coś do udowodnienia, mianowicie Grigo Dimitrow. Polak mierzył się z nim dotychczas dwukrotnie i dwukrotnie też niestety odnosił porażkę. Czy i w tym przypadku Hubi poprawi swój bilans meczów bezpośrednich? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Grigor Dimitrow.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Hubert Hurkacz – Grigor Dimitrow: Zapowiedź

Sporo czasu miał na odpoczynek Hubert Hurkacz, który od 22 stycznia nie rozegrał żadnego spotkania. Miejmy nadzieję, że świetnie przepracował ten okres, pod każdym aspektem i w Rotterdamie uda mu się osiągnąć świetny wynik. W ubiegłym roku udało mu się dojść do 1/8, gdzie przegrał z Lorenzo Musettim 1:2. Teraz ma szansę na poprawę tego wyniku, bowiem po pełnej dramaturgii pierwszej rundzie, udało mu się awansować ponownie do najlepszej szesnastki.
Przeciwko Hiszpanowi udało mu się swój bilans poprawić, ale czy tak stanie się również przeciwko Bułgarowi? Pierwszy mecz panowie rozegrali przy okazji ćwierćfinału Indian Wells w 2021 i tam po wygranej pierwszej partii, kolejne dwie niestety nie poszły po myśli naszego reprezentanta. Ponownie spotkali się Monte Carlo 2022 i to Hubert rozpoczął odwracanie losów spotkania, po przegranym premierowym secie. Trzecia partia zdawała się być formalnością, bowiem Hubert przełamał w pierwszym gemie lecz od razu oddał również i swoje podanie. Kolejne przełamanie nastąpiło na 5:4, po którym Polak serwował na domknięcie spotkania. Niestety w ostatecznym rezultacie Bułgar zamknął to starcie po wygranym tie breaku 7:2.

Hubert Hurkacz - Grigor Dimitrow: Typ

1.47

POWYŻEJ 21,5 GEMÓW

betfan

Hubert ma więc przed sobą rywala, któremu jeszcze nie potrafił się przeciwstawić. Jednocześnie też nie grali wcześniej na aż tak szybkiej nawierzchni, więc przy serwisie Polaka, który w poprzednim starciu zaserwował 26 asów, powinno dać mu lekką przewagę. Grigor jednakże również świetnie serwował, więc jedynie co przychodzi mi na myśl w jego kolejnym spotkaniu z Hurkaczem, to spora ilość gemów. Oba ich poprzednie pojedynki niosły ze sobą mecz na pełnym dystansie i co najmniej jeden tie break. Nawet jeśli tu mecz potrwa dwa sety, to myślę, że spokojnie zobaczymy powyżej 21,5 gemów.

Hubert Hurkacz - Grigor Dimitrow: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/8 finału turnieju ATP w Rotterdam z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Grigorem Dimitrowem odbędzie się 15 lutego o godzinie 14:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Polsat Sport, lub w serwisie Polsat Box Go. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!