Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – David Goffin: typy, kursy, zapowiedź | 28.05 Roland Garros
Hubert Hurkacz s maju rozegrał tylko jeden mecz, w którym niespodziewanie przegrał z zawodnikiem niemającym zbyt wiele do czynienia z mączką. Teraz w ramach French Open, stanie na przeciw Davida Goffin. Belg ma bardzo słaby sezon i nie potrafi kompletnie znaleźć rytmu, zwłaszcza w spotkaniach z zawodnikami z topu. Czy mimo słabej dyspozycji ostatnim czasem, Polak zgarnie dziś pewne zwycięstwo i awans do kolejnej rundy? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Jeffrey John Wolf.

Hubert Hurkacz – David Goffin: Zapowiedź

Hubert Hurkacz na mączce w tym sezonie wystąpił dotychczas tylko w czterech turniejach. Pierwszy w Estoril, gdzie pożegnał się już po pierwszym meczu. Następnie w Monte Carlo osiągnął 1/8 finału, w której odpadł z Jannikiem Sinnerem, po bardzo dobrym meczu. Po takim występie oczekiwano sporo więcej od Madrytu i Rzymu. Tam jednak kończył turniej kolejno w 1/16 i 1/32 finału. Teraz stanie na kortach Roland Garros, gdzie przed rokiem uzyskał najlepszy wynik na tym turnieju, czyli czwartą rundę.
Na pierwszy ogień trafia na Davida Goffin, który niegdyś zajmował nawet siódme miejsce w rankingu ATP. Obecnie jego forma drastycznie spadła, a za tym poszedł ranking, który obecnie wynosi dopiero 113. miejsce. Belg nie potrafi złapać rytmu w trakcie meczów i każde dobre zagranie, przeplata prostym błędem. Bywało nawet, że pierwszy serwis spadł poniżej 50%, co na takim poziomie jest niedopuszczalne. Z Polakiem mierzył się w karierze dwukrotnie, w zeszłym roku. Najpierw wygrał w Rzymie 2:0, a później przegrał 0:3 w ramach właśnie French Open.

Hubert Hurkacz - David Goffin: Typ

1.83

HURKACZ WYGRA

Z HADNICAPEM -1,5 SETA

betfan

Obecnie żaden z tych graczy nie jest w optymalnej formie. Mimo wszystko wydaję mi się, że to Polak ma tutaj większe argumenty, by pokonać rywala. Goffin nie potrafi nawet przejąć inicjatywy przy swoim podaniu. Moim zdaniem Wrocławianin zdecydowanie wejdzie w mecz i mimo wolniejszych kortach, sporo zyska serwisem. Typuję wygraną Polaka z handicapem -1,5 seta.

Hubert Hurkacz - David Goffin: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz  1/64 finału turnieju ATP z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Davidem Goffin odbędzie się 28 maja o godzinie 11:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Eurosport lub w serwisie Eurosport Player i Polsat Box Go. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!