Pobierz aplikację betfan na telefon
Hubert Hurkacz – Christopher Eubanks: typy, kursy, zapowiedź | 20.06 Halle
Hubert Hurkacz ma za sobą pierwsze przetarcia na kortach trawiastych w tym roku, gdzie zaliczył półfinał w Stuttgarcie. Dziś rozpoczyna kolejną walkę o obronę tytułu w Halle. Przed rokiem Polak ogrywał tutaj między innymi Kyrgiosa czy Miedwiediewa. Dziś, jako rozstawiony z numerem 6, zagra przeciwko Christopherowi Eubanksowi. Panowie nigdy razem się nie spotkali, co na pewno dodaje kolejnych emocji. Kto jednak wygra? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Christopher Eubanks.

Hubert Hurkacz – Christopher Eubanks: Zapowiedź

Hubert Hurkacz ubiegły sezon na trawie spędził na trzech turniejach. Rozpoczął od rywalizacji w Stuttgarcie, gdzie przegrał w pierwszym spotkaniu. Później podjął się rywalizacji właśnie w Halle, gdzie pokonał między innymi Kyrgiosa, czy Miedwiediewa, ostatecznie wygrywając tytuł. Z wielkimi nadziejami kibice czekali na Wimbledon, gdzie niestety odpadł już w pierwszej rundzie z Davidovich Fokiną, co było sporą niespodzianką. Teraz Polak wraca do wspomnianego Halle, by bronić trofeum sprzed roku.
Przede wszystkim serwis w tym spotkaniu będzie miał znaczenie, bowiem obaj panowie operują sporą mocą. Nie można się tutaj spodziewać zbyt wielu wymian. Eubanks musiał jednak rozegrać kwalifikacje, by dostać się do tego turnieju. Nie bez problemów, ale udało mu się awansować, choć w finałowym etapie Altmaier musiał spotkanie skreczować. Z naszym zawodnikiem nigdy w karierze nie miał okazji się spotkać.

Hubert Hurkacz - Christopher Eubanks: Typy

1.44

HUBERT HURKACZ

14+ ASÓW SERWISOWYCH

betfan

Hubert Hurkacz zdecydowanie na trawie ma więcej sukcesów, ale nie można odbierać Amerykaninowi, że radzi sobie na tej nawierzchni bardzo dobrze. W tym pojedynku spodziewam się festiwalu asów serwisowych. Przede wszystkim liczę tutaj na naszego Huberta i dlatego typuję, że nabije co najmniej 14 asów.

Hubert Hurkacz - Christopher Eubanks: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz  1/16 finału turnieju ATP z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Christopherem Eubanksem odbędzie się 20 czerwca o godzinie 17:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Eurosport 1 lub w serwisie Polsat Box Go. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!