Hubert Hurkacz – Andriej Rublow: Typy, kursy, transmisja 15.10 | Szanghaj ATP

Wojciech Sikora

14 października 2023

Hubert Hurkacz

Po raz ósmy w karierze Hubert Hurkacz stanie przed szansą zdobycia tytułu ATP, tym bardziej będzie to wielka rzecz, bowiem aktualny turniej w Szanghaju jest rangi 1000. W poprzednich finałach przegrał tylko raz, co na pewno napawa optymizmem. Jednakże zmierzy się z  Andriejem Rublowem, przeciwko któremu gra się niezwykle ciężko. Rosjanin nie oddał żadnego seta przez ostatnie pięć spotkań. Jak wypadnie dziś na przeciw fenomenalnego wrocławianina? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Hubert Hurkacz – Andriej Rublow.

Hubert Hurkacz – Andriej Rublow: Typy bukmacherskie

Wiele dobrych momentów miał w tym sezonie Hubert Hurkacz i na pewno nie może sobie niczego zarzucić, bowiem sezon dobiega końca, a on wciąż znajduje się w top 20. Teraz w jednym z ostatnich turniejów tego roku, gra znakomity tenis, który dowiózł go aż do półfinału. Za nim cztery bardzo stabilne spotkania, choć znacznie lepiej wyglądały dwa pierwsze, wygrane 2:0. W 1/8 zmierzył się z reprezentantem gospodarzy, czyli Zhangiem, choć wydawało się, że ma tam wszystko pod kontrolą. Znacznie gorzej zaczął mecz w poprzedniej rundzie z Fabianem Marozsanem, który przełamał go aż dwukrotnie w drugim secie. Mimo wszystko dwa kolejne wygrał Hubert, a sam mecz zakończył się wynikiem 4:6, 6:1 i 6:3. Zaskakująco łatwo Polak przeszedł półfi

nał, gdzie bez większych problemów pokonał Kordę 6:3, 6:4.

Po raz trzeci w karierze Hubert stanie przed szansą zdobycia tytułu rangi 1000, a aktualny jego bilans w takich meczach to 1:1. W tym roku wygrał jeden tytuł rangi 250 w Marsylii. Jego rywal, Andriej, rozegrał w tym roku już cztery finał, z czego dwa wygrał. Jednym z nich była impreza w Monte Carlo, czyli właśnie ATP Masters 1000. Rublow to ogromne doświadczenie w tourze i naprawdę bardzo solidny zawodnik, który nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Jego gra jednak głównie opiera się na wymianie i raczej nie korzysta zbyt często z innych uderzeń nic forehand, czy backhand. Na plus oczywiście trzeba zaliczyć jego mocny return, który może narobić problemów. Mimo wszystko w obecnej formie Hurkacz jest w stanie powalczyć o triumf i moim zdaniem wygra w tym starciu co najmniej jednego seta.

1.51

HURKACZ WYGRA SETA

betfan

Hubert Hurkacz - Andriej Rublow: Kursy bukmacherskie

Tym razem nasz zawodnik nie wyjdzie na kort w roli faworyta, dlatego też kurs na Hubert Hurkacza wynosi obecnie . Andriej Rublow wystąpi więc w roli minimalnego faworyta, przez co przelicznik na jego zwycięstwo to w tym momencie . Obaj panowie świetnie trzymają swoje podanie, przez co możemy spodziewać się nawet trzech setów, dlatego typuję powyżej  gemów.

Hubert Hurkacz - Andriej Rublow: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz finałowy z udziałem Huberta Hurkacza, która zagra z Andriejem Rublowem, odbędzie się 15 października o godzinie 14:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Szanghaju, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy