Hubert Hurkacz – Aleksandr Szewczenko: Typy, kursy, zakłady 08.02 | Marsylia ATP

Wojciech Sikora

04 lutego 2024

Hubert Hurkacz
Hubert Hurkacz w poprzednim sezonie wygrał dwa turnieje, a teraz wraca by bronić tytułu jednego z nich. Turniej rangi 250 w Marsylii, Polak rozpocznie od 1/8 finału, gdzie zagra przeciwko Aleksandrowi Szewczenko. Obaj panowie mierzyli się raz w swojej karierze, a tam po trzech wyrównanych setach lepszy okazał się nasz zawodnik. Czy tym razem zwycięstwo przyjdzie mu łatwiej? Jak Wrocławianin rozpocznie walkę o obronę tytułu? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Hubert Hurkacz – Aleksandr Szewczenko. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hubert Hurkacz – Aleksandr Szewczenko?
  2. Zapowiedź meczu Hubert Hurkacz – Aleksandr Szewczenko.
  3. Jakie są kursy na mecz Hubert Hurkacz – Aleksandr Szewczenko?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Aleksandr Szewczenko?

Hubert Hurkacz – Aleksandr Szewczenko: Typy bukmacherskie

Hubert Hukracz znakomicie wszedł w ten sezon. Rozegrał świetne zawody w ramach United Cup, gdzie osiągnął wraz z naszą reprezentacją finał. Tamten turniej był też jego przygotowaniem do Australian Open. W pierwszym szlemie tego sezonu również zaprezentował się powyżej oczekiwań i osiągnął ćwierćfinał, gdzie po pięciosetowej batalii przegrał z późniejszym finalistom Daniłem Miedwiediewem. Przed kilkoma dniami Hubi pomógł też znacznie w Pucharze Davisa, gdzie wygraną w singlu i deblu pomógł w pokonaniu Uzbekistanu 4:0.

1.79

HURKACZ WYGRA 2:0

betfan

Teraz wraca do Marsylii, gdzie przed rokiem zdobywał swój pierwszy tytuł w 2023 roku. Zarówno wtedy, jak i teraz wystąpi jako turniejowa jedynka. Polak na samym starcie zagra z Aleksandrem Szewczenko, czyli młodym Kazachem posiadajacym spore umiejętności gry z głębi kortu, jak i mocnego serwisu. W pierwszej rundzie odprawił jednego z gospodarzy, czyli Benjamina Bonziego, pokonując go po dwóch wyrównanych setach 7:, 6:4. Sam jednak miewał niemałe problemy przy serwisie i takie na pewno będzie wykorzystywał nasz tenisista. Moim zdaniem Polak jest w świetnej dyspozycji, a w ten turniej wejdzie w pełni wypoczęty. Typuję wygraną Polaka 2:0.

Hubert Hurkacz - Aleksandr Szewczenko: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hurkacza - 1.30
  • Wygrana Szewczenko  - 3.45
  • Powyżej 37.5 gemów - 1.58
Hubert Hurkacz wyjdzie na kort jako spory faworyt, co przekłada się na niewielki kurs w przypadku jego wygranej, wynoszący 1.30. Z kolei zwycięstwo Szewczenko to przelicznik aż 3.00. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Hubert Hurkacz - Aleksandr Szewczenko: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/8 finału z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Aleksandrem Szewczenko, odbędzie się  8 lutego o godzinie 10:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Marsylia ATP, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy