Pobierz aplikację betfan na telefon
Hoffenheim – Moenchengladbach: Typy, kursy, zapowiedź | 28.01 Bundesliga
Długo przyszło nam czekać za powrotem Bundesligi, ale przed nami już trzecia kolejka w przeciągu dwóch tygodni. Hoffenheim w jednym z sześciu meczów tego dnia, w ramach 18. kolejki Moenchengladbach. Obu ekipom nie udało się jeszcze zdobyć kompletu punktów po powrocie ligi i tym samym raczej stracili szanse na puchary europejskie. Co więcej gospodarze zbliżyli się do strefy spadkowej, czy będą w stanie odbić się po tym spotkaniu?   Zapraszam na zapowiedź meczu Hoffenheim – Moenchengladbach.

Hoffenheim – Moenchengladbach – zapowiedź meczu

Goście do niedawna mieli jeszcze szanse na puchary, ale aktualnie tracą aż dziewięć punktów do szóstego miejsca, a to za sprawą dwóch porażek z rzędu. Dużym zaskoczeniem był brak chociażby punktu z Augsburgiem, który ma w tym sezonie spore problemy. Teraz powalczą o przełamanie z Hoffenheim, które również nie potrafiło wygrać od dwóch meczów, ale udało im się jeden zremisować. Mimo to nadal widmo spadku jest bardzo realne, a aktualna forma może sprawić, że walka o utrzymanie będzie trwała do końca sezonu.

Hoffenheim - Moenchengladbach - typ

Wszystkie poprzednie pięć spotkań obu ekip kończyło się bramkami z obu stron, a w czterech z nich padało powyżej 2,5 gola. Ciężko stwierdzić kto lepiej zaprezentuje się w tym meczu, jednak myślę, że spokojnie można spodziewać się również kilku trafień. Stawiam, że obie strzelą, a w meczu padnie powyżej 2,5 gola.

1.64

OBIE STRZELĄ

I POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Hoffenheim - Moenchengladbach - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 18. kolejki pomiędzy Hoffenheim, a Moenchengladbach odbędzie się 28 stycznia o 15:30 na PreZero Arena w Sinsheim. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!