Hiszpania – Szkocja: Typy, kursy, zapowiedź | 12.10 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

12 października 2023

Hiszpania
Ponownie w tym roku reprezentację z całego świata udały się na zgrupowania kadry, a wśród nich są także europejskie zespoły walczące o EURO 2024. Hiszpania dziś w jednym z ośmiu spotkań tego dnia, podejmę na swoim stadionie Szkocję. Wyspiarze robią w tych eliminacjach niesamowitą robotę, dzięki czemu zajmują fotel lidera kompletując 15 punktów. Dziś czeka ich bardzo trudny test z najsilniejszym grupowym rywalem. Kto okaże się lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Hiszpania – Szkocja.

Hiszpania – Szkocja: Typy bukmacherskie

Przed eliminacjami w grupie A typowano przed wszystkim Hiszpanie do wygrania grupy, a w drugiej kolejności eksperci widzieli Norwegię. Tymczasem ogromną pracę wykonała reprezentacja Szkocji, która przez pięć spotkań nie miała sobie póki co równych. Wygrali każde z nich i są już o krok od wywalczenia sobie udziału w EURO 2024. Dziś potrzebują tak naprawdę remisu, jednak zagrają z Hiszpania na ich boisku. Gospodarze zajmują obecnie drugie miejsce i potrzebują punktów, by nie oglądać się za siebie, bowiem są tylko o dwa punkty lepsi od Norwegii.
Sytuacja po stronie Hiszpanii mimo wszystko wydaje się bardzo stabilna, tym bardziej, że rozegrali jeden mecz mniej. Dziś moim zdaniem to oni będą strona dominującą, choć na pewno ciężko będzie im przebić się przez obronę Szkocji. Typuje więc co najmniej 6 rzutów rożnych gospodarzy.

1.70

HISZPANIA POWYŻEJ

5.5 RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Hiszpania - Szkocja: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy zdecydowanego faworyta widza po stronie gospodarzy, czyli Hiszpanii, a kurs jaki może znaleźć na ich wygraną to 1.25. Szkocja jest więc sporym underodgiem, a w przypadku ich wygranej można liczyć na mnożnik 11.50. w sytuacji gdy dojdzie do podziału punktów przelicznik to 5.70.

Hiszpania - Szkocja: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Czwartkowy mecz pomiędzy Hiszpanią a Szkocją, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 12 października o 20:45 na stadionie Estadio de La Cartuja w Sewilli. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Extra z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy