Pobierz aplikację betfan na telefon
Hiszpania – Kolumbia: Typy, kursy, zakłady 22.03

W piątkowym towarzyskim meczu reprezentacji będziemy świadkami bardzo ciekawego starcia. Hiszpania zmierzy się z Kolumbią. Z pewnością dla reprezentantów Hiszpanii będzie to bardzo dobry sprawdzian przed zbliżającą się imprezą w Niemczech. Czy Hiszpanie potwierdzą swoją wysoką formę i ograją Kolumbię w meczu towarzyskim? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Hiszpania – Kolumbia.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Hiszpania – Kolumbia?
  2. Zapowiedź meczu Hiszpania – Kolumbia
  3. Jakie są kursy na mecz Hiszpania – Kolumbia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Hiszpania – Kolumbia?

Hiszpania – Kolumbia typy bukmacherskie

1.77

BTTS – OBIE STRZELĄ

betfan

Reprezentacja Hiszpanii niewątpliwie musi bardzo dobrze przygotować się do zmagań podczas Euro 2024, albowiem od startu imprezy czekają ich bardzo trudne starcia. Dla jednej topowej ekipy już w fazie grupowej może zabraknąć miejsca do bezpośredniego awansu do fazy pucharowej. Stąd też Hiszpanie wybrali sobie trudnego rywala do meczu towarzyskiego jakim jest reprezentacja Hiszpanii. Z pewnością obie ekipy powinny podejść z lekkością to tego spotkania co oznacza, że powinniśmy zobaczyć sporo bramek, bo przecież nie chodzi o trenowanie obrony. Typuję, że obie drużyny strzelą bramkę po kursie 1.77.

Hiszpania - Kolumbia kursy bukmacherskie

  • Wygrana Hiszpania – 1.70
  • Remis – 3.90
  • Wygrana Kolumbia – 4.25
  • Powyżej 2.5 goli – 1.76
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.77

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Hiszpania - Kolumbia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Hiszpanii (kurs 1.70). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - reprezentacja Kolumbii, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.25. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Hiszpania - Kolumbia to może liczyć na kurs 3.90. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.76, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.95.

Hiszpania - Kolumbia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy reprezentacją Hiszpanii, a Kolumbii w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 22 marca o 21:30 na London Stadium w Londynie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Hiszpania - Kolumbia przeprowadzi telewizja Polsat Sport Extra.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!