Haiti – Meksyk. Typy, kursy, zapowiedź 30.06 | Gold Cup

Bartłomiej Cichecki

29 czerwca 2023

Haiti - Meksyk. Typy, kursy, zapowiedź 30.06 | Gold Cup

W nocy z 29 na 30 czerwca podczas Gold Cup reprezentacja Meksyku zagra o zapewnienie sobie awansu do dalszej fazy turnieju. Mecz z Haiti powinien być dla nich meczem testowym na co stać tę reprezentację gdyż ich rywal również ma po pierwszej kolejce komplet punktów. Obie reprezentacje mają zatem ten sam cel przed tym meczem – po prostu dopisać kolejne punkty i grać w lipcu w fazie pucharowej. Komu uda się ta sztuka? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Haiti – Meksyk.

Haiti – Meksyk: zapowiedź meczu

Reprezentacja Haiti wygrała swój pierwszy mecz przeciwko reprezentacji Kataru (2:1) czym bardzo szeroko otworzyła sobie furtkę do awansu z grupy B. Gdyby nie remis (0:0) z reprezentacją Bermudów w 2022 roku, mieliby passe 7 meczów wygranych z rzędu, a tak mogą pochwalić się passą o jeden mecz mniejszą. To i tak wspaniały wynik jak na tej klasy kadrę. Po drodze strzelili w tym czasie aż 24 gole. Mecz Haiti kontra Meksyk będzie ich meczem numer 8 w historii. Jeszcze ani razu nie wygrali co prawda z tak silną reprezentacją jaką jest Meksyk. W bezpośrednich meczach ich bilans prezentuje się następująco: 5 porażek i 2 remisy – stracili łącznie przeciwko Meksykowi aż 22 gole, a sami zdołali tylko dwa razy pokonać bramkarza Meksyku. Meksyk z kolei od czasu Mundialu przegrał tylko 1 z 8 meczów. Zawsze w tym czasie trafiali minimum raz do bramki rywali. Z największym rywalem czyli z USA grali w tym samym czasie dwa razy i zdołali tylko raz zremisować więc na pewno sporo pracy czeka jeszcze tę reprezentację, by odzyskać dawny blask. Z pewnością jednak widać zalążek znów silnej reprezentacji Meksyku. 

 
 

Haiti - Meksyk: typy i przewidywane składy

Typy Haiti - Meksyk

2.15

MEKSYK POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

 

Meksykanie po nieudanym Mundialu w Katarze zdają się nabierać właściwego rytmu oraz formy. Po wysokiej wygranej z Hondurasem teraz czas na mecz z kolejnym outsiderem tej grupy czyli reprezentacją Haiti. Widząc z jakim polotem grają Meksykanie postawię na to, że uda im się strzelić ponownie sporo bramek i zapewnić sobie awans do fazy pucharowej Gold Cup.

Haiti - Meksyk: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Haiti kontra Meksyk, odbędzie się 30 czerwca o 4.00. 

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy