Pobierz aplikację betfan na telefon
Gwinea – Senegal: Typy, kursy, zapowiedź 23.01 | Puchar Narodów Afryki

Gwinea w Pucharze Narodów Afryki to ekipa, która może sprawić sporą niespodziankę i wyrzucić z turnieju już w fazie grupowej reprezentację Kamerunu. Teraz w 3. kolejce zmierzą sie z Senegalem i przy dobrym układzie mogą nawet albo nie potrzebować nawet remisu albo przegrać mecz w jak najniższym stosunku bramkowym. Czy taka sztuka im się uda? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Gwinea – Senegal.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Gwinea – Senegal?
  2. Zapowiedź meczu Gwinea – Senegal
  3. Jakie są kursy na mecz Gwinea – Senegal?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Gwinea – Senegal?

Gwinea – Senegal typy bukmacherskie

2.10

WYGRANA SENEGALU

betfan

Gwinea, aby awansować z grupy C w Pucharze Narodów Afryki nawet może przegrać spotkanie z Senegalem. Oczywiście, aby tak się stało Kamerun nie może wysokim stosunkiem wygrać z Gambią. Oczywiście najkorzystniej dla Gwinei byłoby zremisować minimum z Senegalem, aby nie oglądać się na Kamerun. O to jednak będzie bardzo ciężko, albowiem Senegal w dwóch swoim meczach w PNA wygrał bardzo pewnie. Tutaj oczywiście może nieco zamieszać składem, ale z pewnością też będzie zależeć im na 1. miejscu w grupie i typuję ich wygraną, albowiem są ekipą znacznie lepszą.

 

Gwinea - Senegal kursy bukmacherskie

  • Wygrana Gwinei– 3.65
  • Remis – 2.94
  • Wygrana Senegalu – 2.10
  • Powyżej 2.5 goli – 2.59
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.20

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Gwinea - Senegal wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Senegalu (kurs 2.10). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna Gwinei, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.65. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Gwinea - Senegal to może liczyć na kurs 2.94. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.59, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.44.

Gwinea - Senegal GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz pomiędzy Gwineą, a Senegalem w ramach 3. kolejki Pucharu Narodów Afryki, odbędzie się 23 stycznia o 18:00 na Stade de Yamoussoukro. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!