Pobierz aplikację betfan na telefon
Gruzja – Luksemburg: Typy, kursy, zakłady 21.03 | Eliminacje Euro 2024

W czwartkowym meczu eliminacji Euro 2024 reprezentacja Gruzji stanie przed wielką szansą awansowania do ostatniego spotkania, które może dać im historyczny awans na Euro 2024. Oczywiście przed taką samą szansą stoi Luksemburg, jednak to Gruzini są faworytem, ale czy udźwigną presję i awansują do finału baraży? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Gruzja – Luksemburg.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w BETFAN to zarejestruj się z kodem SPORTBETFAN i odbierz 200 zł za celny strzał Lewego w meczu z Estonią. Sprawdź promocję, klikając w baner!

Gruzja - Luksemburg: Typy, kursy, zakłady 21.03 | Eliminacje Euro 2024

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Gruzja – Luksemburg?
  2. Zapowiedź meczu Gruzja – Luksemburg
  3. Jakie są kursy na mecz Gruzja – Luksemburg?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Gruzja – Luksemburg?

Gruzja – Luksemburg typy bukmacherskie

1.94

WYGRANA GRUZJI

betfan

Gruzja, jak i Luksemburg poczynili duże postępy w swojej grze. Dzięki temu są w stanie walczyć nawet o awans na mistrzostwa Europy. Teraz jednak z tych reprezentacji stanie przed dużą szansą potencjalnego awansu na Euro. Oczywiście droga jest jeszcze długa, albowiem trzeba wygrać 2 spotkania, jednak wydaje się, że Gruzja ma tutaj większe szanse. Przede wszystkim zagrają na własnym obiekcie, a tam radzą sobie bardzo dobrze. Wydaje się, że Luksemburg jeszcze nie stać na taki sukces, dlatego też spodziewam się, że to Gruzja wygra to spotkanie i zagra w finale baraży.

 

Gruzja - Luksemburg kursy bukmacherskie

  • Wygrana Gruzja – 1.94
  • Remis – 3.20
  • Wygrana Luksemburg – 3.95
  • Powyżej 2.5 goli – 2.27
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.07

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Gruzja - Luksemburg wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Gruzji (kurs 1.94). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Luksemburg, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 1.95. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Gruzja - Luksemburg to może liczyć na kurs 3.20. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.27, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.57.

Gruzja - Luksemburg GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy reprezentacją  w ramach półfinału eliminacji Euro 2024, odbędzie się 21 marca o 18:00 na Boris Paichadze Dinamo Arena w Tibilisi. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Gruzja - Luksemburg przeprowadzi telewizja Polsat sport Fight.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!