Pobierz aplikację betfan na telefon
Grecja U19 – Hiszpania U19: Typy, kursy, składy, zapowiedź 07.07 | Euro
W drugiej kolejce grupy B Mistrzostw Europy U19 ciekawym meczem będzie starcie Grecji U19 z Hiszpanią U19. Grecy przegrali w pierwszym meczu po bramkostrzelnym spotkaniu 5:4 z Norwegią, natomiast Hiszpanie ograli 2:1 Islandię U19. To Hiszpanie oczywiście będą faworytem w tym meczu, ale czy udźwigną presję i zainkasują 3 punkty na swoje konto? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Grecja U19 – Hiszpania U19.

Grecja U19 – Hiszpania U19: Zapowiedź

Hiszpanie podbudowani zwycięstwem w pierwszym grupowym meczu przystąpią do rywalizacji w drugiej kolejce grupy B z Grecją U19. Oczywiście to Hiszpanie będą faworytem do wygrania i to oni powinni prowadzić grę w tym spotkaniu. Spotkanie Grecji U19 z Hiszpanią U19 zostanie rozegrany 7. lipca na stadionie Gozo Stadium.

Grecja U19 - Hiszpania U19 kursy bukmacherskie

Bukmacherzy, jak i analitycy sportowi jasno wskazali, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest Hiszpania U19 (kurs 1.40), mniejsze szanse natomiast mają Grecy U19, na którą mnożnik został wyceniony na poziomie 7.30. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 5.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 2.10, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie 1.68.

Grecja U19 - Hiszpania U19 typy, składy

Młodzi Hiszpanie pokazali już w meczu z Islandią, że potrafią kontrolować grę. Grecy natomiast z wyniku 5:0 potrafili strzelić aż 4 bramki Norwegii i niewiele zabrakło, aby zainkasowali z tamtego spotkania 1 cenny punkt. W tym meczu spodziewam się właśnie bramek - obie drużyny raczej bronić nie będą. Hiszpanie posiadają duży potencjał w ofensywie, natomiast jak pokazał pierwszy mecz Greków na tym Euro nie są zbyt dobrzy w defensywie. Stawiam na over 2.5 gola w meczu po dobrym kursie 1.68.

1.68

POWYŻEJ 2.5 GOLI

betfan

Grecja U19 - Hiszpania U19 gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Grecji U19 z Hiszpanią U19 w ramach grupowego spotkania EURO U19, odbędzie się 7 lipca o 18:00 na Gozo Stadium. Spotkanie będzie transmitowane przez polską stację telewizyjną na żywo - TVP Sport.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!