Grecja – Holandia: Typy, kursy, zapowiedź 16.10 | el. Euro

Adrian Krawczyk

15 października 2023

Holandia, typy
W jednym z najciekawszych stać 8 kolejki eliminacji Euro 2024 będzie starcie w grupie B. Grecja podejmie na własnym obiekcie reprezentację Holandii. Dlaczego to spotkanie jest tak ciekawe? Albowiem obie ekipy walczą bezpośrednio o ostatnie miejsce premiowane awansem na Mistrzostwa Europy 2024. Oczywiście to Holandia jest w lepszej sytuacji, ponieważ ma 1 zaległy mecz, ale gdyby tutaj sensacyjnie przegrali sprawa awansu mogłaby obrać zupełnie inny tor. Czy tak się stanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Grecja – Holandia.

Grecja – Holandia typy bukmacherskie

Grecy po rozegraniu ostatniej kolejki i ograniu Irlandii przeskoczyli w tabeli Holandię, która przegrała 1:2 z Francją. Oczywiście Holandia ma o 1 spotkania mniej w tej grupie, więc jeżeli dopiszemy im pewne 3 punkty w starciu z Gibraltarem to tak naprawdę będziemy mieli remis punktowy. Grecy natomiast zmierzą się jeszcze z Francją i będzie ciężko szukać tam choćby 1 punktu. Holandia podejmie natomiast Irlandię, gdzie pewnie wywalczy 3 punkty lub co najmniej 1. Jeżeli tutaj nie przegrają to takimi rezultatami zapewnią sobie awans. Tak też typuję w tym spotkaniu - pomimo że Holandia zagra na wyjeździe to stawiam zakład łączony w Betfan na X/2 - remis lub Holandia oraz powyżej 1.5 gola w meczu, dzięki czemu otrzymujemy łączny kurs na poziomie 1.70.

1.70

REMIS LUB HOLANDIA

I POWYŻEJ 1.5 GOLA W MECZU

betfan

Grecja - Holandia kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Grecja - Holandia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim oczywiście reprezentacja Holandii (kurs 2.00). Nieco mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Grecja, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.75. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Grecja - Holandia to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.08, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.73.

Grecja - Holandia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz reprezentacji pomiędzy Grecją, a Holandią w ramach 8 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 16 października o 20:45 na OPAP Arena w Atenach. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Grecja - Holandia przeprowadzi Polsat Sport Extra.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy