Górnik Zabrze – Raków Częstochowa: Typy, kursy, zapowiedź 22.10

Adrian Krawczyk

21 października 2023

Raków Częstochowa, typy
W jednym z ciekawszych starć 12 kolejki polskiej Ekstraklasy Raków Częstochowa podejmie na wyjeździe zespół Górnika Zabrze. To oczywiście Medaliki według analityków są kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu, jednak z pewnością łatwy mecz to nie będzie, albowiem Górnik Zabrze jest mocnym zespołem na własnym obiekcie. Czy Górnikowi uda się sprawić sensację w meczu z Rakowem Częstochowa i urwać choćby 1 punkt? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Górnik Zabrze – Raków Częstochowa.

Górnik Zabrze – Raków Częstochowa typy bukmacherskie

Raków Częstochowa to drużyna, która broni mistrzowskiego tytułu z zeszłego sezonu. Jak na razie radzi sobie świetnie i pomimo, że łączy grę w Europie z polską Ekstraklasą nie ma problemów, aby regularnie punktować. Oczywiście zdarzają się także cięższe mecze, w których Medaliki tracą punkty, jednak jak do tej pory po 10 rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie 22 oczka i plasują się na samym czele tabeli. Górnik Zabrze natomiast prezentuje się bardzo słabo i ma zaledwie 10 punktów, co powoduje, że znajduje się jedno miejsce nad strefą spadkową, czyli na pozycji numer 15. Niewątpliwie w tym meczu przed własną publicznością będą groźni, jednak spodziewam się że Raków pewnie wygra to spotkanie, a kurs 1.94 na wygraną Medalików jest idealnym typem na to spotkanie.

1.94

WYGRANA RAKOWA

betfan

Górnik Zabrze - Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Górnik Zabrze - Raków Częstochowa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Rakowa Częstochowa (kurs 1.94). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Górnik Zabrze, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.85. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Górnik Zabrze - Raków Częstochowa to może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.85, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.92.

Górnik Zabrze - Raków Częstochowa GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Rakowem Częstochowa w ramach 12 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, odbędzie się 22 października o 17:30 na Stadionie imienia Ernesta Pohla w Zabrzu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy