Pobierz aplikację betfan na telefon
Górnik Zabrze – Korona Kielce: Typy, kursy, zakłady 19.02 | Ekstraklasa

Ostatnim spotkaniem 21. kolejki polskiej Ekstraklasy będzie starcie, w którym Górnik Zabrze podejmie na własnym obiekcie Koronę Kielce. Wydaje się, że Górnik może być czarnym koniem rundy wiosennej, a żeby to potwierdzić przydałoby się wygrana z Koroną Kielce. Czy to im się uda? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Górnik Zabrze – Korona Kielce.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Górnik Zabrze – Korona Kielce?
  2. Zapowiedź meczu Górnik Zabrze – Korona Kielce
  3. Jakie są kursy na mecz Górnik Zabrze – Korona Kielce?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Górnik Zabrze – Korona Kielce?

Górnik Zabrze – Korona Kielce typy bukmacherskie

2.14

WYGRANA GÓRNIKA

betfan

Górnik Zabrze świetnie wszedł w rundę wiosenną, zresztą kontynuując dobrą dyspozycji z końcówki rundy jesiennej. Z pewnością Górnik może być czarnym koniem, który awansuje znacznie w drugiej części sezonu. Ich strata do 3 miejsca to tylko 7 punktów, więc jak najbardziej realne jest aby się tam dobić. Oczywiście o to łatwo nie będzie. Teraz zagrają z Koroną, która broni się przed spadkiem. Mają zaledwie 1 punkt przewagi nad strefą spadkową, więc może być ciężko się utrzymać. Tutaj jak wspomniałem wydaje mi się, że Górnik Zabrze może być czarnym koniem, a dodatkowo zagra u siebie, więc typuję ich wygraną po dobrym kursie 2.14.

 

Górnik Zabrze - Korona Kielce kursy bukmacherskie

  • Wygrana Górnik Zabrze – 2.14
  • Remis – 3.15
  • Wygrana Korona Kielce – 3.35
  • Powyżej 2.5 goli – 1.98
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.79

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Górnik Zabrze - Korona Kielce wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Widzewa Łódź (kurs 2.25). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - ŁKS Łódź, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.15. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Górnik Zabrze - Korona Kielce to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.98, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.77.

Górnik Zabrze - Korona Kielce GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Koroną Kielce w ramach 21. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 18 lutego o 19:00 na Stadi0nie imienia Ernesta Pohla w Zabrzu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Górnik Zabrze - Korona Kielce przeprowadzi telewizja Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!