Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec: Typy, kursy, zapowiedź 02.10

Adrian Krawczyk

01 października 2023

Górnik Łęczna, typy
  Ostatnim meczem 10 kolejki Fortuna 1 Ligi będzie starcie, w którym Górnik Łęczna zmierzy się na własnym obiekcie z Zagłębiem Sosnowiec. Nieco większe szanse bukmacherzy dają właśnie zespołowi z Łęcznej, jednak nie można skreślać także drużyny z Sosnowca. Oczywiście to Górnik ma zdecydowanie lepszą pozycję w ligowej tabeli i to oni powinni sięgnąć po wygraną w tym spotkaniu, ale czy im się uda? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec.

Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec typy bukmacherskie

Po średnim starcie sezonu Górnik Łęczna wskoczył na wysokie tory lotu i oprócz remisu w ostatniej kolejce z Podbeskidziem wygrał 6 meczów pod rząd. Co ciekawe jak do tej pory Górnik Łęczna jest niepokonany w 1 Lidze i plasuje się na drugiej pozycji, tuż za Odrą Opole. Mogą nieco dziwić kursy wystawione na to spotkanie, albowiem 2.27 na wygraną Górnika to spore value. Zagłębie Sosnowiec prezentuje się znacznie gorzej - w ostatniej kolejce przegrali aż 1:3 z Termalicą i z pewnością w wyjazdowym meczu z Górnikiem Łęczna będą mieli ciężko. Ja wykorzystuję okazję i stawiam na wygraną Górnika Łęczna po kursie 2.27 w ofercie bukmachera Betfan.

2.27

WYGRANA GÓRNIK Ł.

betfan

Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Górnika Łęczna (kurs 2.27). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Zagłębie Sosnowiec, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.92. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec to może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.87, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.89.

Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Górnikiem Łęczna, a Zagłębiem Sosnowiec w ramach 10 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 2 października o 18:00 na Stadionie GKS Górnik Łęczna. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy